Comfort Inn Shelby
Shelby, North Carolina, De forente stater
Anmeldelser
Hotellfasiliteter
I Shelby ligger Comfort Inn Shelby plassert i den historiske bydelen og 4 minutter unna Moss Lake og 7 minutter unna Don Gibson Theater med bil. Dette hotellet ligger 4,7 mi (7,6 km) unna Cleveland County Arts Council og 4,7 mi (7,6 km) unna Olde Tyme Courtsquare Opry. Føl deg som hjemme i et av de 76 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har kjøleskap og mikrobølgeovn. Underholdningen er sikret med en 42-tommers flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, dype avslapningsbadekar og toalettartikler (inkludert). Rommene har skrivebord og kaffetrakter/tekoker, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Moss Lake - 2,9 km
Don Gibson Theater - 7,3 km
Cleveland County Arts Council - 7,6 km
Olde Tyme Courtsquare Opry - 7,6 km
Earl Scruggs Center - 7,7 km
Cleveland County Historical Museum - 7,7 km
Atrium Health Cleveland - 8,8 km
Shelby City Park - 9,6 km
Deer Brook golfklubb - 9,9 km
Shelby City Carousel - 10 km
Spinning Leaf - 11,5 km
Kings Mountain Country Club - 12,6 km
Kings Mountain Hospital - 12,7 km
Atrium Health Kings Mountain - 12,8 km
Catawba Two Kings Casino - 15,1 km
Den foretrukne flyplassen for Comfort Inn Shelby er Charlotte-Douglas internasjonale lufthavn (CLT) - 56,4 km
Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, hurtigutsjekking og aviser i lobbyen (inkludert). Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), peis i lobbyen og piknikområde. Dette hotellet har i tillegg grill og salgsautomat. Kontinental frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 06.00 til kl. 09.30. Overnattingsstedet vil være under oppussing fra 25. juni 2026 til 31. desember 2026 (sluttdatoen kan bli endret). Dette påvirker følgende områder:- Forretningssenter
- Resepsjon
- Gang
- Lobby
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: USD 250 per overnattingsenhet per opphold
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Avgift for ekstraseng: 10.00 USD per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Opptil 2 barn som er 17 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over Comfort Inn Shelby
Adresse
Comfort Inn Shelby
2012 E Marion St
28150
Shelby, North Carolina, De forente stater
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.














































