1 / 16

The View

Sankt Moritz-Bad, St. Moritz, Sveits

Nær St. Moritzsjøen



Hotellfasiliteter

Bar
Internett
Konferanserom
Spa
Parkering
Kjæledyr tillatt
Badstue
Sikkerhetsboks
Røyking ikke tillatt
Forretningsvennlig

Velger du The View som overnattingssted i St. Moritz, er du mindre enn en 5 minutters kjøretur unna St. Moritzsjøen og Engadin-dalen. Dette hotellet med spa ligger 0,2 mi (0,3 km) unna Ovaverva basseng og spa og 0,2 mi (0,4 km) unna San Karl St. Moritz-Bad-kirken. Føl deg som hjemme i et av de 17 gjesterommene, som har espressomaskin og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har separat badekar og dusj og hårføner. Rommene har skrivebord og separat sitteområde, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Engadin-dalen - 0,1 km
Ovaverva basseng og spa - 0,3 km
Inn - 0,3 km
San Karl St. Moritz-Bad-kirken - 0,4 km
Signal Gondola - 0,6 km
Signalbahn - 0,6 km
Casino St. Moritz - 0,6 km
Corviglia Tennis- og Golf-senter - 0,9 km
Engadiner museum - 1,1 km
Segantini museum - 1,2 km
St. Moritzsjøen - 1,3 km
Berry Museum - 1,6 km
Rhätiske jernbane - 2 km
Det skjeve tårn i St Moritz - 2,1 km
Chesa Futura-bygningen - 2,2 km

Nærmeste store flyplass er Zürich flyplass (ZRH) - 207,9 km

Gjester har tilgang til blant annet bagasjeoppbevaring, safe i resepsjonen og heis. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Skjem bort deg selv på stedets spa, som tilbyr massasjer. Liker du fritidsaktiviteter, har du her blant annet tilgang til et helsestudio, et boblebad og en badstue. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), skioppbevaring og sykkelparkering. Spis deg god og mett i en av dette hotellets 3 restauranter. Trenger du å slappe av litt? Ta en pause med noe godt å drikke på en av overnattingsstedets 2 barer/lounger. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.30.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: CHF 3.05 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: CHF 30 per kjæledyr, per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart over The View

Adresse

The View

Via Tegiatscha 17a

7500

Sankt Moritz-Bad, St. Moritz, Sveits

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.