1 / 40

Casa Kilig

Rambla de Santa Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Spania

Nær Garcia Sanabria-parken



Anmeldelser

Hotellfasiliteter

Internett
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Balkong
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt

Casa Kilig ligger i hjertet av Santa Cruz de Tenerife med Rambla de Santa Cruz like rundt hjørnet og 5 minutters gange fra Garcia Sanabria-parken. Dette gjestehuset ligger 8,7 mi (14 km) unna Teresitas strand og 0,6 mi (0,9 km) unna Nuestra Senora del Pilar Parish. Føl deg som hjemme i et av de 6 gjesterommene, som er individuelt dekorert. Rommene har egen balkong eller terrasse. Internettilgang via kabel og wi-fi er inkludert. Badene har badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Rambla de Santa Cruz - 0,1 km
Garcia Sanabria-parken - 0,4 km
Nuestra Senora del Pilar Parish - 0,8 km
Museo de Belle Artes - 1 km
La Granja-parken - 1 km
Quirónsalud Tenerife Hospital - 1 km
Museo Municipal de Bellas Artes - 1 km
La Recova kunstsenter - 1,1 km
San Francisco de Asis sogn - 1,1 km
Guimera teater - 1,1 km
Plaza de España - 1,3 km
TEA Tenerife kunstsenter - 1,3 km
Nuestra Senora de la Concepcion kirke - 1,3 km
Plaza Iglesia - 1,3 km
Heliodoro Rodriguez Lopez stadion - 1,3 km

De nærmeste flyplassene er:
Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife Nord) - 14 km
Tenerife (TFS-Tenerife sør) - 63,7 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtigutsjekking og bagasjeoppbevaring. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse.
  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Barn som er 6 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Dette overnattingsstedet opplyser om at tiltak er iverksatt hva gjelder ekstra renhold og gjestenes sikkerhet.
  • Det brukes desinfeksjonsmiddel til rengjøringen av overnattingsstedet; overflater som berøres ofte, desinfiseres etter hvert opphold.
  • Det er innført tiltak for å sikre fysisk avstand; de ansatte bruker personlig verneutstyr; gjestene får håndsprit; det er mulig å betale uten kontanter; bruk av munnbind er påkrevd i fellesområdene.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart over Casa Kilig

Adresse

Casa Kilig

Rambla de Santa Cruz, 90

38004

Rambla de Santa Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Spania

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.