1 / 13

Résidence Le Cervin

Plagne Villages, Macot-la-Plagne, Frankrike

Nær La Bergerie skiheis



Anmeldelser

4.6 / 10av 4 vurderinger
Renslighet7 / 10
Komfort4.8 / 10
Fasiliteter4 / 10
Service6 / 10
Tilstand4 / 10

Hotellfasiliteter

Parkering
TV
Oppvaskmaskin
Kjæledyr tillatt
Mikrobølgeovn
Balkong
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Dusj

Når du velger Résidence Le Cervin i La Plagne-Tarentaise, bor du nær skiheisene og rett ved både La Plagne skiområde og Paradiski skiområde. Denne leiligheten ligger 8,1 mi (13 km) unna Les Arcs og 22,4 mi (36,1 km) unna Villards (Les Arcs 1800) skiheis. Føl deg som hjemme i et av de 124 gjesterommene, som har et tekjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Rommene har egen balkong. Underholdningen på rommet er sikret med en flatskjerm-TV. Rommene har separat sitteområde og mikrobølgeovn, og barnesenger/babysenger (mot et tillegg) kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

La Plagne skiområde - 0,1 km
Paradiski skiområde - 0,1 km
Aime 2000 skiområde - 0,1 km
La Bergerie skiheis - 1,4 km
Colorado skiheis - 1,6 km
Skole Aime 2000 - 2,1 km
Belle Plagne Ski Lift - 2,3 km
Kildene - 2,5 km
Plagne 1800 skiheis - 2,9 km
Golf - 3,2 km
La Plagne bobsleigh-bane - 4,5 km
Borseliers Ski Lift - 7,3 km
Montalbert skiheis - 9,5 km
Champagny Gondola - 10,4 km
Peisey-Vallandry skifelt - 11,4 km

Den foretrukne flyplassen for Résidence Le Cervin er Lyon (LYS-Saint-Exupery) - 195,1 km

Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Denne leiligheten er et røykfritt overnattingssted som tilbyr skikurs i nærheten, utforløyper i nærheten og langrennsløyper i nærheten. Blant fritidsaktivitetene er tur-/sykkelstier i nærheten.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 300 per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.75 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 50 per kjæledyr, per opphold
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for barneseng (babyseng): 8.0 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Kontaktfri innsjekking er tilgjengelig.

Kart over Résidence Le Cervin

Adresse

Résidence Le Cervin

Résidence Le Cervin / Plagne Soleil

73210

Plagne Villages, Macot-la-Plagne, Frankrike

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.