Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 88

East Park Inn

New Delhi, India

I New Delhi (Karol Bagh)



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Konferanserom
Parkering
Vannkoker
Kaffetrakter
TV
Sikkerhetsboks
Telefon
Hårføner
Minibar
Jern
Jern og strykebrett
Terrasse
Badekar eller dusj
Røyking tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Peis
Skrivebord
Forretningsvennlig

Har du East Park Inn som ditt overnattingssted i New Delhi vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra Chandni Chowk og Gurudwara Bangla Sahib. Dette hotellet ligger 7,8 mi (12,5 km) unna Swaminarayan Akshardham-tempelet og 13,8 mi (22,3 km) unna DLF Cyber City. Føl deg som hjemme i et av de 33 gjesterommene, som har minibar og smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe med plass til bærbar PC og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Ajmal Khan Road - 0,6 km
Sir Ganga Ram Hospital - 2 km
BLK spesialistsykehus - 2,2 km
Rajendra Place - 2,4 km
Gole-markedet - 3,1 km
Lady Hardinge medisinske fakultet - 3,3 km
Laxminarayan-tempelet - 3,3 km
Chandni Chowk - 3,5 km
Universitetet i Delhi - 3,9 km
Gurudwara Bangla Sahib - 4,2 km
Talkatora stadion - 4,3 km
Jama Masjid - 4,5 km
Kasturba Gandhi Marg - 4,5 km
Jantar Mantar - 4,8 km
Lajpat Rai marked - 4,7 km

Den foretrukne flyplassen for East Park Inn er Indira Gandhi internasjonale flyplass (DEL) - 19,8 km

Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Planlegger du en event i New Delhi? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 33 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Dette hotellet i art deco-stil har i tillegg peis i lobbyen og vestibyle. Som gjest på East Park Inn kan du innta et måltid i restauranten eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig.
  • Avgift for flyplasstransport: INR 1500 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
  • Avgift for ekstraseng: 1000 INR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart over East Park Inn

Adresse

East Park Inn

885 E Park Rd Block A Karol Bagh

110005

New Delhi, India

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger