




Havana Hotel
Kemer, Tyrkia
Anmeldelser
Hotellfasiliteter
Havana Hotel ligger sentralt plassert i Kemer. Dersom du bor her, vil du bare ha en en 5 minutters spasertur til Liman gate og 8 minutter til Kemer Merkez Bati offentlige strand. Dette hotellet med alt inkludert ligger 0,5 mi (0,7 km) unna Kemer marina og 0,6 mi (1 km) unna Nomadepark. Føl deg som hjemme i et av de 81 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og LCD-TV. Rommene har egen møblert balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (mot betaling) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Liman gate - 0,4 km
Kemer Merkez Bati offentlige strand - 0,7 km
Kemer marina - 0,7 km
Månelysstranden og -park - 1,1 km
Nomadepark - 1,2 km
Daima - 5,2 km
Blauhimmel beach - 6,1 km
DinoPark - 11,3 km
Alacasu - 12,1 km
Göynük Canyon Adventure Park - 12,1 km
Phaselis oldtidsby - 12,4 km
Beydağları Coastal National Park - 12,6 km
Phaselis museum - 12,8 km
Champion Holiday Village - 15,4 km
Kleopatra Beach - 17,4 km
Nærmeste store flyplass er Antalya (AYT - Antalya int.) - 60,9 km
Gjester har tilgang til blant annet tilgang til internett (via kabel) (mot et tillegg), et forretningssenter og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Gå ikke glipp av de mange rekreasjonsfasilitetene, som blant annet et utendørsbasseng, en badstue og et treningssenter. Dette hotellet har alt inkludert. Prisene inkluderer mat og drikke på overnattingsstedets spisesteder. Tillegg kan bli pålagt for visse restauranter, for spesielle middager og retter, for enkelte typer drikke og for andre fasiliteter.Spis deg god og mett i en av dette hotellets 2 restauranter. Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller bassengbaren.
- Avgift for wi-fi på rommet: EUR 1 per dag (prisene kan variere)
- Avgift for wi-fi i fellesområdene: EUR 1 per dag (prisene kan variere)
- Avgift for bruk av kablet internett i fellesområdene: EUR 1 per dag (prisene kan variere)
- Avgift for safe på rommet: 1 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 21.00.
- Barn 12 år og yngre er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
Kart over Havana Hotel
Adresse
Havana Hotel
Merkez Mah 134. Sok No 1
Kemer, Tyrkia
N 36.597661 E 30.56442
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.





































