Baymont by Wyndham Slidell
Eden Isle, Slidell, Louisiana, USA
Anmeldelser
Hotellfasiliteter
Baymont by Wyndham Slidell ligger i hjertet av Slidell. Når du bor her vil du ha mindre enn 5 minutter å kjøre til Oak Harbor golfklubb og Lakeshore Marina. Dette hotellet ligger 1,5 mi (2,4 km) unna Lake Pontchartrain og 2,1 mi (3,4 km) unna Moonraker Island. Overnatt i et av de 79 gjesterommene, som har LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene inkluderer toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har skrivebord og kaffetrakter/tekoker, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Big Branch Marsh National Wildlife Refuge - 0,5 km
Lakeshore Marina - 1,8 km
Lake Pontchartrain - 2,3 km
Oak Harbor golfklubb - 2,5 km
Moonraker Island - 3,4 km
Fritchie Park - 4,6 km
Sam Bosco Park - 5,7 km
Camellia Bark Park - 6,1 km
Wimbleton Park - 6,1 km
Veterans Memorial Park - 6,7 km
Duckworth Park - 6,8 km
Fremaux Town Center - 7,1 km
Possum Hollow Park - 7,3 km
Slidell Auditorium - 7,5 km
Slidell City Hall - 7,5 km
Den foretrukne flyplassen for Baymont by Wyndham Slidell er New Orleans, Louisiana (MSY-Louis Armstrong New Orleans int.) - 60,9 km
Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Du tilbys blant annet et sesongbasert utendørsbasseng og kan nyte utsikten fra en terrasse. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert) og salgsautomat. Kontinental frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 06.30 til kl. 09.30. Overnattingsstedet vil være under oppussing fra 30. juni 2026 til 31. oktober 2026 (sluttdatoen kan bli endret). Dette påvirker følgende områder:- Utendørs område
- Gang
- Lobby
- Enkelte gjesterom
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: USD 100.00 per opphold (for opphold mellom 04. juli og 07. juli)
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Kjæledyravgift: USD 25 per overnattingsenhet (varierer med lengden på oppholdet)
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Barn som er 18 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
Kart over Baymont by Wyndham Slidell
Adresse
Baymont by Wyndham Slidell
142 Oak Ct
70458
Eden Isle, Slidell, Louisiana, USA
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.
















