




AD HOTEL HYDRA
Alger, Algerie
Hotellfasiliteter
I Alger (Bouzaréah) ligger AD HOTEL HYDRA kun 5 minutter å kjøre fra Delegation of the European Union og Embassy of Bangladesh. Dette hotellet med spa ligger 1,4 mi (2,2 km) unna Embassy of Libya og 1,4 mi (2,2 km) unna Embassy of Italy. Føl deg som hjemme i et av de 57 gjesterommene, som har minibar (inkludert) og LED-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Delegation of the European Union - 1,6 km
Embassy of Cameroon - 2 km
Embassy of Bangladesh - 2,2 km
Embassy of Libya - 2,2 km
Embassy of Italy - 2,2 km
Embassy of the Netherlands - 2,3 km
Embassy of Burkina Faso - 2,4 km
Stade 5 Juillet 1962 - 2,5 km
Embassy of Brazil - 2,7 km
Ben Aknoun zoologiske hage - 3 km
US Embassy in Algeria - 3,4 km
Ben Aknoun fornøyelsespark - 3,5 km
University of Algiers III - 3,7 km
Museum for antikke gjenstander - 4,1 km
Musée des Beaux Arts - 4,2 km
De nærmeste flyplassene er:
Alger (ALG-Houari Boumediene) - 22,2 km
Annaba (AAE-Rabah Bitat) - 553,4 km
Foretrukket flyplass for AD HOTEL HYDRA er Annaba (AAE-Rabah Bitat).
Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys buss fra flyplassen til hotellet døgnet rundt uten ekstra kostnad . Skjem bort deg selv på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet et innendørsbasseng, en badstue og et treningssenter. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bankettsal. Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen på dette hotellet. Frokostbuffé serveres fra kl. 06.00 til kl. 10.00 på hverdagene og fra kl. 06.30 til kl. 10.30 i helgene, mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.40 per person, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 20 per person
- Avgift for ekstraseng: 24.0 EUR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra juni til september.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
Kart over AD HOTEL HYDRA
Adresse
AD HOTEL HYDRA
Djenane el boursas. Ben Aknoun 16028
16028
Alger, Algerie
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.