




Tropik
Torroella de Montgri, Spania
Hotellfasiliteter
Leilighetskomplekset ligger omtrent 300 meter fra nærmeste strand og det hyggelige sentrumet, som har et godt utvalg av shoppingmuligheter og restauranter. Girona Airport ligger cirka 60 km unna. Dette komplekset av leiligheter, som ligger i Estartit, har en bygning som strekker seg over tre etasjer. Leilighetene som har plass til 24 gjester har en spisestue med sovesofa, 1 dobbeltrom, en kjøkkenkrok, eget bad og en terrasse med møbler. Leilighetene som har plass til 46 gjester er lik de som har plass til 24 gjester, men disse har et ekstra dobbeltrom. De er utstyrt med TV og vaskemaskin som standard. Komplekset har et lite svømmebasseng og en snackbar.
Kart over Tropik
Adresse
Tropik
La Gola, 19
17258
Torroella de Montgri, Spania
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.







































