




Hotel Neu-Schönstatt
Quarten, Sveits
Hotellfasiliteter
I Quarten ligger Hotel Neu-Schönstatt kun en 5 minutters kjøretur unna Unterterzen fergeterminal og Unterterzen taubane. Dette hotellet med spa ligger 0,7 mi (1,2 km) unna Chrüz og 2,6 mi (4,1 km) unna Flumserberg. Overnatt i et av de 65 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj og hårføner. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Chrüz - 1,3 km
Unterterzen fergeterminal - 1,4 km
Unterterzen taubane - 1,4 km
Walensee - 3,9 km
Flumserberg - 4,1 km
Seerenbachfallene - 4,1 km
Flumserberg - 5,8 km
CasaNova vingård - 6,7 km
Seeben skiheis - 7,6 km
Zigerboden skiheis - 7,6 km
Gräpplang slott - 10,6 km
Sveitsiske Tektoniske Arena Sardona - 11 km
St. Jacob-kapellet - 11,5 km
Kirche St. Justus - 11,6 km
Kerenzer-Berg skiheis - 12,2 km
Nærmeste store flyplass er Altenrhein (ACH-St. Gallen - Altenrhein) - 84,8 km
Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og safe i resepsjonen. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Skjem bort deg selv med et besøk på stedets spa. Liker du fritidsaktiviteter, har du her blant annet tilgang til en badstue og et treningssenter. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), skioppbevaring og bankettsal. Som gjest på Hotel Neu-Schönstatt kan du innta et måltid på Restaurant Zentrum eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg. Hotelstars Union står bak den offisielle stjernerangeringen av overnattingsstedene i Sveits. Dette overnattingsstedet er rangert med 3 star Superior, vist som 3,5 på denne siden. De følgende fasilitetene eller tjenestene vil være utilgjengelig fra 15. desember 2025 til 25. desember 2025 (datoene kan endres):- Spisested(er)
- Pris for frokostbuffé: ca. CHF 25 for voksne og CHF 25 for barn
- Kjæledyravgift: CHF 20 per kjæledyr, per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom og har andre kjæledyrrestriksjoner (gebyrer gjelder, og du finner disse i delen om gebyrer). Gjestene kan forhøre seg om det å ta med kjæledyr, ved å kontakte hotellet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over Hotel Neu-Schönstatt
Adresse
Hotel Neu-Schönstatt
1 Josef-Kentenich-Weg
8883
Quarten, Sveits
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.






























































































