Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 35

Hotel Verge Launceston

Launceston, Tasmania, Australia

I Launceston (Launceston CBD)



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Parkering
Vannkoker
Kaffetrakter
TV
Gym
Sikkerhetsboks
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Skrivebord
Forretningsvennlig

Velger du Hotel Verge Launceston som overnattingssted vil du bo sentralt i Launceston, like ved City Park og mindre enn 5 minutter unna Boags bryggeri til fots. Dette hotellet ligger 0,5 mi (0,9 km) unna Queen Victoria Museum og 0,6 mi (1 km) unna Brisbane Street kjøpesenter. Overnatt i et av de 86 gjesterommene, som har smart-TV. Rommet har seng med memory foam-madrass. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og designertoalettartikler. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Albert Hall konferansesenter - 0,1 km
City Park - 0,1 km
City Park Radio Museum - 0,1 km
Harvest Market - 0,1 km
Design Centre of Tasmania - 0,1 km
Boags bryggeri - 0,3 km
National Automobile Museum - 0,3 km
1842 Gallery - 0,4 km
Princess Theatre - 0,5 km
The Town Clock - 0,5 km
Queen Victoria Museum & Art Gallery - 0,6 km
Launceston sporveismuseum - 0,7 km
University of Tasmania - Inveresk - 0,7 km
Quadrant kjøpesenter - 0,7 km
Launceston Aquatic Centre - 0,7 km

Nærmeste store flyplass er Launceston, Tasmania (LST) - 15,5 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtigutsjekking, bagasjeoppbevaring og vaskeritjenester. Dette hotellet tilbyr 2 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Du tilbys blant annet et døgnåpent treningssenter og wi-fi (inkludert) og bankettsal. Dette hotellet tilbyr også informasjon om sykkelturer og sykkeloppbevaring. Som gjest på Hotel Verge Launceston kan du spise et bedre måltid på Diverge Restaurant. Ferdiglaget frokost tilbys i ukedagene fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.
  • Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. AUD 8–25 for voksne og AUD 8–25 for barn
  • Et gebyr påløper ved sen utsjekking
  • Ved bruk av kredittkort må du betale et gebyr på 1 prosent

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

    Begrenset parkeringshøyde.

  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart over Hotel Verge Launceston

Adresse

Hotel Verge Launceston

50 Tamar St

7250

Launceston, Tasmania, Australia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger