




Aparthotel Adagio Paris Boulogne
Boulogne-Billancourt, Frankrike
Hotellfasiliteter
Velger du Aparthotel Adagio Paris Boulogne i Boulogne-Billancourt (Billancourt–Rives-de-Seine) som overnattingssted, vil du være mindre enn en 5 minutters kjøretur fra La Seine Musicale og Roland Garros stadion. Dette hotellet ligger 2,6 mi (4,1 km) unna Parc des Princes og 2,9 mi (4,6 km) unna Paris Expo. Føl deg som hjemme i et av de 101 gjesterommene, som har et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og ovn. Sengen har overmadrass og sengetøy av topp kvalitet. Underholdningen er sikret med en 40-tommers smart-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommene har safe med plass til bærbar PC og mikrobølgeovn, og rengjøring tilbys etter avtale. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Seine - 0,6 km
La Seine Musicale - 1,1 km
Parc des Princes - 2,2 km
Boulogne-skogen - 2,5 km
Roland Garros stadion - 2,6 km
Paris Expo - 4,1 km
ParisLongchamp veddeløpsbane - 4,3 km
Champ de Mars - 6,6 km
Eiffeltårnet - 6,6 km
UNESCO-hovedkvarteret - 6,9 km
Place du Trocadéro - 7,1 km
Palais de Tokyo - 7,1 km
Avenue Georges V - 7,2 km
La Défense - 7,6 km
Palais des Congrès de Paris - 7,7 km
De nærmeste flyplassene er:
Orly flyplass (ORY) - 19 km
Roissy - Charles de Gaulle flyplass (CDG) - 39,8 km
Foretrukket flyplass for Aparthotel Adagio Paris Boulogne er Orly flyplass (ORY).
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Dra nytte av stedets fasiliteter, som TV i fellesområdet, tur-/billettassistanse og informasjon om sykkelturer. Som gjest på Aparthotel Adagio Paris Boulogne kan du få deg en matbit i dagligvarebutikken/storkiosken. Frokostbuffé serveres fra kl. 07.00 til kl. 10.00 på hverdagene og fra kl. 07.30 til kl. 10.30 i helgene, mot et tillegg. LOCALIZE Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjerneklassifisering av Frankrikes Turistutviklingsbyrå, ATOUT France.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 8.45 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 19 per person
- Pris for selvbetjent parkering under tak: 25 EUR per dag
- Kjæledyravgift: EUR 15 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
Kart over Aparthotel Adagio Paris Boulogne
Adresse
Aparthotel Adagio Paris Boulogne
770 Rue Yves Kermen
92100
Boulogne-Billancourt, Frankrike
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.
Reisekategorier
- All Inclusive-reiser
- Bilferie
- Bilferie Nord-Europa
- Bilferie fra Norge til Europa
- Bilferie fra Oslo og Østlandet ut i Europa
- Bilferie fra Sør-Norge ut i Europa
- Bilferier i Europa
- Billige storbyferier
- Bilreiser Skandinavia
- Bucket List
- Eventyrreiser
- Familievennlige hoteller
- Feriehus
- Film
- Fly fra Bergen
- Fly fra Stavanger Lufthavn
- Fly fra Tromsø Lufthavn
- Fly fra Trondheim Lufthavn
- Fly fra Ålseund Lufthavn
- Flyvninger fra München Lufthavn
- Formel 1-reiser
- Følg The White Lotus – Hawaii, Sicilia & Thailand
- Golfreiser
- Hundevennlig
- Julemarked
- Kombinasjonsreiser
- Kulturell storbyferie
- Kulturreiser
- Langtidsferie
- Mat- og vinreiser
- Moro for barn
- Musikalreiser
- Natteliv
- Natur
- Nylig bestilte reiser
- Populære reiser
- Roadtrips
- Romantisk storbyferie
- Romantiske utflukter
- Scubadykking og snorkling
- Skiferier
- Sommerferie
- Spaopphold
- Sportsreiser
- Storbyferie
- Storbyferie med venninnene
- Travel Hack #1
- Unike hoteller
- Unike opplevelser
- Vandring
- Vinterreiser
- Øyhopping