1 / 14

Zenao Appart'hôtels Boissy-Saint-Léger

Boissy-Saint-Leger, Frankrike

Nær Seine



Anmeldelser

Hotellfasiliteter

Internett
Vaskemaskin
TV
Oppvaskmaskin
Kjæledyr tillatt
Ovn
Mikrobølgeovn
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Dusj
Forretningsvennlig

Dersom du velger Zenao Appart'hôtels Boissy-Saint-Léger i Boissy-Saint-Leger som overnattingssted, bor du nær flyplassen og dessuten kun 15 minutter unna Seine og Vincennes-skogen med bil. Dette leilighetshotellet ligger 12 mi (19,4 km) unna Canal Saint-Martin og 12,2 mi (19,7 km) unna Place de la Bastille. Overnatt i et av de 14 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har vaskemaskin og rengjøring tilbys etter avtale. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Seine - 8,5 km
Vincennes-skogen - 10,2 km
Parc Floral de Paris - 12,9 km
Château de Vincennes - 14,6 km
Rungis internasjonale marked - 15,9 km
Gustave Roussy - 16,7 km
Bercy Village - 17,4 km
Cité Internationale Universitaire de Paris - 18 km
Place d'Italie - 18 km
Parc Montsouris - 18,2 km
Bercy Arena - 18,3 km
Jardin des Plantes - 19,3 km
Canal Saint-Martin - 19,4 km
Carré Sénart - 19,4 km
Pitié-Salpêtrière sykehus - 19,5 km

De nærmeste flyplassene er:
Orly flyplass (ORY) - 18,2 km
Roissy - Charles de Gaulle flyplass (CDG) - 59,3 km
Paris (BVA-Beauvais) - 112 km
Paris (XCR-Chalons-Vatry) - 226,6 km

Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og TV i fellesområdet.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 150 per overnattingsenhet per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 13.00 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 9 per kjæledyr, per dag
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Gebyr ved tidlig innsjekking: EUR 25 (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for sen innsjekking: 25 EUR for innsjekking mellom kl. 20.00 og kl. 22.00
  • Gebyr ved sen utsjekking: EUR 25 (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Kart over Zenao Appart'hôtels Boissy-Saint-Léger

Adresse

Zenao Appart'hôtels Boissy-Saint-Léger

5d Rue de Paris

94470

Boissy-Saint-Leger, Frankrike

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.