




IntercityHotel Berlin Airport Area North
Schoenefeld, Tyskland
Hotellfasiliteter
I Schoenefeld ligger IntercityHotel Berlin Airport Area North plassert nær togstasjonen og kun 15 minutter unna Berlin ExpoCenter Airport og Schloss Köpenick med bil. Dette hotellet med spa ligger 11,8 mi (19 km) unna Alexanderplatz og 12,5 mi (20,1 km) unna Checkpoint Charlie. Overnatt i et av de 198 gjesterommene, som har plasma-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har dusj og hårføner. Rommet har telefon, samt safe med plass til bærbar PC og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Berlin ExpoCenter Airport - 7,3 km
Schloss Köpenick - 7,7 km
Britzer Garten - 9,3 km
Kindl-Buhne Wuhlheide - 9,4 km
FEZ Berlin - 9,4 km
Mueggelsee - 11 km
Treptower Park (krigsminnesmerke) - 13,1 km
Estrel Festival Center - 13,5 km
Tierpark Berlin - 14 km
Huxleys Neue Welt - 14,8 km
Trabrennbahn Mariendorf - 14,9 km
Arena Berlin - 15,6 km
Oberbaum bro - 16,7 km
Boxhagener Platz - 17,4 km
East Side Gallery - 17,4 km
Den foretrukne flyplassen for IntercityHotel Berlin Airport Area North er Berlin (BER-Brandenburg) - 6,4 km
Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, hurtiginnsjekking og hurtigutsjekking. Planlegger du en event i Schoenefeld? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 375 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Skjem bort deg selv med et besøk på stedets spa. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), TV i fellesområdet og tur-/billettassistanse. Som gjest på IntercityHotel Berlin Airport Area North kan du innta et måltid i restauranten eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé serveres fra kl. 06.00 til kl. 10.00 på hverdagene og fra kl. 06.00 til kl. 10.00 i helgene, mot et tillegg.- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 21 per person
- Pris for selvbetjent parkering: 17 EUR per dag
- Kjæledyravgift: EUR 15 per kjæledyr, per natt (maks. EUR 15 per opphold)
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Gebyr ved tidlig innsjekking: EUR 35 (med forbehold om tilgjengelighet)
- Gebyr ved sen utsjekking: EUR 60 (med forbehold om tilgjengelighet)
- Avgift for fasiliteter: EUR 15 per person per dag. Inkluderer tilgang til badstue og treningsfasiliteter
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
Kart over IntercityHotel Berlin Airport Area North
Adresse
IntercityHotel Berlin Airport Area North
Am Seegraben 2
12529
Schoenefeld, Tyskland
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.