Flores Guest House
Principe Real, Lisboa, Portugal
Anmeldelser
Hotellfasiliteter
Velger du Flores Guest House i Lisboa (Lisboa bysentrum) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Avenida da Liberdade og Rossio-plassen. Dette gjestehuset ligger 10,6 mi (17,1 km) unna Costa da Caparica strand og 1,2 mi (2 km) unna Praça Marquês de Pombal. Føl deg som hjemme i et av de 23 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har dusj og toalettartikler (inkludert). Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys med jevne mellomrom. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Praça das Flores - 0,1 km
São Bento-palasset - 0,4 km
Botanisk hage - 0,4 km
Praça do Príncipe Real - 0,4 km
Coracao de Jesus - 0,9 km
Cinemateca Portuguesa museum - 1 km
Estrela Basilica - 1 km
Avenida da Liberdade - 1 km
Miradouro de São Pedro de Alcântara - 1 km
Camões-torget - 1,1 km
Fado in Chiado - 1,1 km
Fernando Pessoa statue - 1,2 km
Restauradores-plassen - 1,2 km
Pink Street - 1,3 km
Mercado da Ribeira - 1,3 km
De nærmeste flyplassene er:
Lisboa (LIS - Humberto Delgado) - 11,5 km
Cascais (CAT) - 20,7 km
Foretrukket flyplass for Flores Guest House er Lisboa (LIS - Humberto Delgado).
Resepsjonen er kun bemannet i et begrenset antall timer. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt mot et tillegg. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse. Gjestene kan enkelt og raskt ta seg rundt i området med buss (mot et tillegg). På dette gjestehuset kan du benytte deg av romservice. Kontinental frokost serveres fra kl. 08.00 til kl. 12.00 på hverdagene og fra kl. 08.00 til kl. 12.00 i helgene, mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 4.00 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 13 år.
- Reisemålsavgift: EUR 2 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for kontinental frokost: ca. EUR 7 for voksne og EUR 7 for barn
- Avgift for flyplasstransport: EUR 30.00 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
- Avgift for sen innsjekking: 20 EUR for innsjekking mellom midnatt og kl. 07.00
- Avgift for barneseng (babyseng): 15.0 EUR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
Kart over Flores Guest House
Adresse
Flores Guest House
Rua de São Marçal nº 30
1200-421
Principe Real, Lisboa, Portugal
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.



































































































