1 / 57

Hostal Solfina

Palafolls, Spania

Nær Parc Francesc Macia



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Parkering
Barnebasseng
TV
Hage
Balkong
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj

Velger du Hostal Solfina som overnattingssted i Palafolls, har du bare 15 minutter å kjøre til både Water World og Pineda de Mar-stranden. Dette pensjonatet ligger 12,7 mi (20,5 km) unna Tossa de Mar-stranden og 4,2 mi (6,8 km) unna Santa Susanna strand. Føl deg som hjemme i et av de 57 aircondition-avkjølte gjesterommene. Rommene har egen balkong eller terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har kombinert dusj/badekar. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Kite & Paddel Surf Center Catalunya - 3 km
Parc Francesc Macia - 3,1 km
La Conca Beach - 3,2 km
Malgrat de Mar-stranden - 3,6 km
La Punta de la Tordera Beach - 3,7 km
L'Astillero Beach - 3,8 km
Platja de S'Abanell - 4 km
Santa Susanna strand - 4,1 km
Marimurtra Botanical Gardens - 4,2 km
Blanes Beach - 4,4 km
Levante-stranden - 4,5 km
La Pilona - 4,9 km
Kloster El Convent i Blane - 5,2 km
Sant Joan slott - 5,3 km
Marimurtra Botanical Garden - 5,3 km

De nærmeste flyplassene er:
Gerona (GRO-Costa Brava) - 31,8 km
Barcelona El Prat lufthavn (BCN) - 82,8 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig på stedet. Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette pensjonatet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og frisørsalong. Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen på dette pensjonatet. Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Kontinental frokost tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 11.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.32 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 17 år.
  • Rengjøringsgebyrene varierer med oppholdets lengde

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for kontinental frokost: ca. EUR 12.00 for voksne og EUR 10 for barn

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Kart over Hostal Solfina

Adresse

Hostal Solfina

Carretera Accés Costa Brava s/n

08389

Palafolls, Spania

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.