1 / 100

Chalet Layla

Livigno, Italia

Nær Cassana skiheis



Anmeldelser

Hotellfasiliteter

Internett
Vannkoker
Kaffetrakter
TV
Kjæledyr tillatt
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Mikrobølgeovn
Balkong
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Skrivebord

Når du har Chalet Layla i Livigno som overnattingssted, bor du nær skibakkene og kun 5 minutter til fots fra Livigno skiområde og Cassana skiheis. Denne leiligheten ligger 0,6 mi (0,9 km) unna Aquagranda Active You og 1,2 mi (1,9 km) unna MUS! Museo di Livigno e Trepalle. Føl deg som hjemme i et av de 7 gjesterommene, som har et tekjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har mikrobølgeovn og kaffetrakter/tekoker, og rengjøring tilbys etter avtale. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Cassana skiheis - 0,3 km
MUS! Museo di Livigno e Trepalle - 0,3 km
Livigno skiområde - 0,4 km
Livigno - Tagliede Gondola - 0,8 km
25 Livigno - Tagliede - 0,8 km
Aquagranda Active You - 0,9 km
Val Federia - 1,1 km
Livigno luftakrobatikk- og kulepark - 1,3 km
Mottolino Gondola - 1,4 km
27 Tagliede - Valandrea - 1,4 km
Mottolino Fun Mountain - 1,4 km
3 Mottolino - 1,5 km
Tagliede - Valandrea Ski Lift - 1,7 km
Stelvio nasjonalpark - 2,7 km
Teola Pianoni Bassi Ski Lift - 2,7 km

De nærmeste flyplassene er:
St. Moritz (SMV-Samedan) - 45,5 km
Innsbruck (INN-Kranebitten) - 223,8 km
Malpensa internasjonale lufthavn (MXP) - 254,3 km
Zürich flyplass (ZRH) - 246,1 km

Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og sykkeloppbevaring.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum i kontanter for skader: 150 EUR per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.50 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 20 per kjæledyr, per dag
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for sen innsjekking mellom kl. 20.00 og midnatt
  • Avgift for rengjøring: EUR 60 per dag
  • Avgift for barneseng (babyseng): 9.0 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Ett barn som er 3 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).

Kart over Chalet Layla

Adresse

Chalet Layla

Via Rasia, 148

23041

Livigno, Italia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.