




Spetses Hotel
Spetses, Hellas
Hotellfasiliteter
Når Spetses Hotel i Spetses er overnattingsstedet ditt, er du på stranden og mindre enn 15 minutter unna Bouboulina-museet og Spetses havn til fots. Dette hotellet med eksklusive fasiliteter ligger 1 mi (1,6 km) unna Spetses strand og 1,3 mi (2,2 km) unna Nikolaosklosteret. Føl deg som hjemme i et av de 77 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Rommene har egen møblert balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Bouboulina-museet - 0,9 km
Spetses havn - 1 km
Spetses strand - 1,6 km
Nikolaosklosteret - 1,9 km
Museum Bouboulina Laskarina - 2,8 km
Spetses fyr - 3,3 km
Paradise Beach - 3,3 km
Agia Paraskevi Beach - 8,4 km
Ermionida marina - 10,6 km
Mikrí Zogeriá - 11,4 km
Boúka - 12,4 km
Agion Anargiron kloster - 20,8 km
Didyma Caves - 20,9 km
Ermioni museum og bibliotek - 22,2 km
Lepitsa - 23,6 km
Den foretrukne flyplassen for Spetses Hotel er Athen (ATH-Eleftherios Venizelos) - 209,9 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Dette hotellet tilbyr møte- og konferanselokaler som konferanserom og 2 møterom. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Dette hotellet tilbyr også TV i fellesområdet og tur-/billettassistanse. Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen. På dette hotellet tilbys det også romservice (døgnet rundt). Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller strandbaren. Ferdiglaget frokost tilbys daglig mot et tillegg.Du vil måtte betale følgende på overnattingsstedet:
- Lokale myndigheter i Spetses pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 3.00 EUR per overnattingsenhet per natt fra 1. november til 29. februar
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 7.00 EUR per overnattingsenhet per natt fra 1. mars til 31. oktober
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. EUR 16 for voksne og EUR 8 for barn
- Avgift for barneseng (babyseng): 6.0 EUR per dag
- Avgift for ekstraseng: 20.0 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
Kart over Spetses Hotel
Adresse
Spetses Hotel
Main Street
180 50
Spetses, Hellas
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.