




La Magnolia Hotel Sorrento
Sorrento, Italia
Hotellfasiliteter
La Magnolia Hotel Sorrento ligger i hjertet av Sorrento. Bor du her, vil du ha både Piazza Tasso og Corso Italia like rundt hjørnet. Dette hotellet ligger 0,2 mi (0,4 km) unna Sorrento marina og 0,5 mi (0,8 km) unna Napoligulfen. Føl deg som hjemme i et av de 7 gjesterommene, som har minibar. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Piazza Tasso - 0,1 km
Corso Italia - 0,1 km
Vallone dei Mulini - 0,2 km
Sedile Dominova - 0,2 km
Piazza Sant'Antonino - 0,3 km
Basilica di Saint'Antonio - 0,3 km
Sorrento katedral - 0,4 km
Sorrento marina - 0,4 km
Chiesa di San Francesco - 0,4 km
San Francesco-klosteret - 0,5 km
Piazza Lauro - 0,5 km
Villa Fiorentino - 0,6 km
Villa Comunale Park - 0,6 km
Museo Correale di Terranova - 0,6 km
Sorrento heis - 0,7 km
De nærmeste flyplassene er:
Napoli internasjonale flyplass (NAP) - 56,4 km
Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) - 72,9 km
Foretrukket flyplass for La Magnolia Hotel Sorrento er Napoli internasjonale flyplass (NAP).
Gjester har tilgang til blant annet limousin-/privatbiltjenester, hurtigutsjekking og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt og transport til cruiseskipterminalen mot et tillegg. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og gavebutikk/kiosk. Det enkelt å komme seg til severdighetene i nærheten med hotellets buss (mot et tillegg), som går innen et område på 300 kilometer. Kontinental frokost tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.30 mot et tillegg. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjernerangering fra the local rating authority.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Sorrento pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 0.00 EUR per person per natt i opptil 7 netter fra 1. november til 31. mars. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 2.00 EUR per person per natt i opptil 7 netter fra 1. april til 31. oktober. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for kontinental frokost: ca. EUR 6 for voksne og EUR 6 for barn
- Avgift for flyplasstransport per voksen: 130 EUR (én vei)
- Parkering mot betaling i nærheten: EUR 30 per dag (50 meter unna, åpen døgnet rundt)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over La Magnolia Hotel Sorrento
Adresse
La Magnolia Hotel Sorrento
Via Caruso 14
80067
Sorrento, Italia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.
Reisekategorier
- All Inclusive-reiser
- Bilferie
- Bilferie Nord-Europa
- Bilferie fra Norge til Europa
- Bilferie fra Oslo og Østlandet ut i Europa
- Bilferie fra Sør-Norge ut i Europa
- Bilferier i Europa
- Billige storbyferier
- Bilreiser Skandinavia
- Bucket List
- Chelsea FC
- Eventyrreiser
- Familievennlige hoteller
- Film
- Fly fra Bergen
- Fly fra Stavanger Lufthavn
- Fly fra Tromsø Lufthavn
- Fly fra Trondheim Lufthavn
- Fly fra Ålseund Lufthavn
- Flyvninger fra München Lufthavn
- Formel 1-reiser
- Fotballreiser
- Fulham F.C.
- Følg The White Lotus – Hawaii, Sicilia & Thailand
- Golfreiser
- Hundevennlig
- Julemarked
- Kombinasjonsreiser
- Kulturell storbyferie
- Kulturreiser
- Langtidsferie
- Liverpool FC
- Manchester United
- Mat- og vinreiser
- Moro for barn
- Musikalreiser
- Natteliv
- Natur
- Nylig bestilte reiser
- Populære reiser
- Premier League
- Roadtrips
- Romantisk storbyferie
- Romantiske utflukter
- Scubadykking og snorkling
- Skiferier
- Sommerferie
- Spaopphold
- Sportsreiser
- Storbyferie
- Storbyferie med venninnene
- Tottenham Hotspurs
- Travel Hack #1
- Unike hoteller
- Unike opplevelser
- Vandring
- Vinterreiser
- Øyhopping