1 / 69

Hotel Boutique Casas de Santa Cruz

Sevilla, Spania

Nær Sevilla katedral



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Vannkoker
TV
Sikkerhetsboks
Telefon
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Minibar
Jern
Jern og strykebrett
Balkong
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Skrivebord
Forretningsvennlig

Velger du Hotel Boutique Casas de Santa Cruz som overnattingssted vil du bo sentralt i Sevilla, like ved Det kongelige Alcázar i Sevilla og mindre enn 5 minutter unna La Giralda til fots. Dette hotellet i boutique-stil ligger 0,8 mi (1,4 km) unna Maria Luisa-parken og 1,4 mi (2,2 km) unna Sevilla katedral. Føl deg som hjemme i et av de 7 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har badekar, hårføner, og badekåper. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Det kongelige Alcázar i Sevilla - 0,1 km
Jardines de Murillo - 0,2 km
Casa de Murillo - 0,2 km
Centro de Interpretación Judería de Sevilla - 0,2 km
Iglesia de Santa Cruz - 0,2 km
Casa del Flamenco teater - 0,2 km
Inkarnasjonsklosteret - 0,3 km
Casa Palacio de Salinas - 0,4 km
La Giralda - 0,4 km
Casa de los Pinelo - 0,4 km
Santa María la Blanca-kirken - 0,5 km
Plaza del Triunfo - 0,5 km
Sevilla katedral - 0,5 km
Puerta del Príncipe - 0,6 km
Baile flamencomuseum - 0,6 km

Nærmeste store flyplass er Sevilla (SVQ-San Pablo) - 10,3 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtigutsjekking, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt mot et tillegg. Nyt utsikten fra en takterrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Ta deg noe å spise på Restaurante El Giraldillo, en av dette hotellets 2 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.30 til kl. 11.00 mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 18 per person
  • Avgift for flyplasstransport: EUR 38 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
  • Parkering mot betaling i nærheten: EUR 25 per dag (250 meter unna)
  • Gebyr ved tidlig innsjekking: EUR 25 (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart over Hotel Boutique Casas de Santa Cruz

Adresse

Hotel Boutique Casas de Santa Cruz

C/ Pimienta, 4

41004

Sevilla, Spania

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.