Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 38

Residence Villa Piani

San Vincenzo, Italia

Nær Spiaggia di Rimigliano



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Basseng
Internett
Parkering
Kaffetrakter
TV
Kjæledyr tillatt
Sikkerhetsboks
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Hage
Mikrobølgeovn
Terrasse
Badekar eller dusj
Røyking tillatt
Dusj
Fryser

Beliggende i San Vincenzo, er Residence Villa Piani fin plassert på stranden og mindre enn 5 minutters gange unna Spiaggia di Rimigliano og Marina di San Vincenzo. Denne leiligheten ligger 0,8 mi (1,2 km) unna Parco Archeominerario di San Silvestro og 2,2 mi (3,5 km) unna Dog Beach San Vincenzo. Føl deg som hjemme på et av de 8 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og komfyrtopp. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har safe og mikrobølgeovn, og rengjøring tilbys én gang per opphold. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Spiaggia di Rimigliano - 0,1 km
Marina di San Vincenzo - 0,3 km
Parco Archeominerario di San Silvestro - 0,4 km
Dog Beach San Vincenzo - 4 km
Rimigliano kystpark - 4,3 km
Hotel Terme di Caldana Public Pool - 7,3 km
San Silvestro arkeologiske gruvepark - 8 km
Costa dei Vini - 8,7 km
Calidario Terme Etrusche - 9,2 km
Pieve di San Giovanni - 9,2 km
Cavallino Matto - 11,7 km
Tenuta Poggio Rosso Winery - 12,1 km
Baratti-stranden - 12,3 km
Baratti og Populonia arkeologiske park - 13,1 km
Bibbona Beach - 13,4 km

Resepsjonen er kun bemannet i et begrenset antall timer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av blant annet et sesongbasert utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en takterrasse og en hage. Denne leiligheten tilbyr også wi-fi (inkludert) og grill.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 300 per overnattingsenhet per opphold
  • Lokale myndigheter i San Vincenzo pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: 0.00 EUR per person per natt i opptil 14 netter fra 1. november til 31. mars. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: 1.25 EUR per person per natt i opptil 14 netter fra 1. april til 31. oktober. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 10 per overnattingsenhet, per dag
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for sen innsjekking: 30 EUR for innsjekking mellom kl. 19.00 og kl. 21.00
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Kjøkken/tekjøkken er tilgjengelig mot et gebyr
  • Avgift for barneseng (babyseng): 20.0 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra april til oktober.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart over Residence Villa Piani

Adresse

Residence Villa Piani

Corso Italia, 44

57027

San Vincenzo, Italia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger