




B&B Monica's House
Salerno, Italia
Hotellfasiliteter
B&B Monica's House ligger i sentrum av Salerno. Med et opphold her vil du være en 10 minutters kjøretur unna Salerno havn og Masuccio Salernitano Marina. Dette gjestehuset ligger 15,4 mi (24,7 km) unna Amalfi-stranden og 14,8 mi (23,8 km) unna Atrani-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 3 gjesterommene, som har espressomaskin og Flatskjerm-TV. Gjester kan lage måltider i et delt/felles kjøkken. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj, toalettartikler (inkludert), og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Lungomare Trieste - 0,2 km
Masuccio Salernitano Marina - 0,2 km
Salerno Beach - 0,4 km
Travelmar – Biglietteria Salerno - 0,5 km
Forte La Carnale - 0,9 km
Via dei Mercanti - 1 km
Virtual Museum of Salerno's Medical School - 1,2 km
San Giorgio kirke - 1,3 km
Santa Teresa-stranden - 1,4 km
Complesso Monumentale di San Pietro a Corte - 1,4 km
Museo Diocesano di Salerno - 1,4 km
Duomo di Salerno - 1,4 km
Salerno katedral - 1,4 km
Palazzo di Citta di Salerno - 1,6 km
Villa Comunale di Salerno - 1,7 km
De nærmeste flyplassene er:
Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) - 19,9 km
Napoli internasjonale flyplass (NAP) - 61,7 km
Foretrukket flyplass for B&B Monica's House er Napoli internasjonale flyplass (NAP).
Gjester har tilgang til blant annet heis og kjøleskap på fellesområdet. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og shoppingmuligheter.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Salerno pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 1.50 EUR per person per natt i opptil 7 netter fra 1. oktober til 31. januar. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 13 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 1.00 EUR per person per natt i opptil 7 netter fra 1. februar til 30. september. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 13 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for selvbetjent parkering: 20 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
Kart over B&B Monica's House
Adresse
B&B Monica's House
Via Generale Natella 7
84123
Salerno, Italia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.
Reisekategorier
- All Inclusive-reiser
- Bilferie
- Bilferie Nord-Europa
- Bilferie fra Norge til Europa
- Bilferie fra Oslo og Østlandet ut i Europa
- Bilferie fra Sør-Norge ut i Europa
- Bilferier i Europa
- Billige storbyferier
- Bilreiser Skandinavia
- Bucket List
- Chelsea FC
- Eventyrreiser
- Familievennlige hoteller
- Film
- Fly fra Bergen
- Fly fra Stavanger Lufthavn
- Fly fra Tromsø Lufthavn
- Fly fra Trondheim Lufthavn
- Fly fra Ålseund Lufthavn
- Flyvninger fra München Lufthavn
- Formel 1-reiser
- Fotballreiser
- Fulham F.C.
- Følg The White Lotus – Hawaii, Sicilia & Thailand
- Golfreiser
- Hundevennlig
- Julemarked
- Kombinasjonsreiser
- Kulturell storbyferie
- Kulturreiser
- Langtidsferie
- Liverpool FC
- Manchester United
- Mat- og vinreiser
- Moro for barn
- Musikalreiser
- Natteliv
- Natur
- Nylig bestilte reiser
- Populære reiser
- Premier League
- Roadtrips
- Romantisk storbyferie
- Romantiske utflukter
- Scubadykking og snorkling
- Skiferier
- Sommerferie
- Spaopphold
- Sportsreiser
- Storbyferie
- Storbyferie med venninnene
- Tottenham Hotspurs
- Travel Hack #1
- Unike hoteller
- Unike opplevelser
- Vandring
- Vinterreiser
- West Ham United
- Øyhopping