1 / 55

Raulandsakademiet og Vandrerhjem

Rauland, Vinje, Norge

Nær Raulandsfjell Alpinsenter



Anmeldelser

8.6 / 10av 152 vurderinger
Renslighet9.2 / 10
Komfort7.6 / 10
Fasiliteter7.4 / 10
Service8.4 / 10
Tilstand8.2 / 10

Hotellfasiliteter

Bar
Internett
Vaskemaskin
Konferanserom
Parkering
Kaffetrakter
TV
Kjæledyr tillatt
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Hage
Ski in/Ski out
Badekar eller dusj
Røyking tillatt
Tørketrommel
Peis
Skrivebord
Forretningsvennlig
Familievennlig

I Vinje ligger Raulandsakademiet og Vandrerhjem beleilig til på fjellet, bare 1 minutter å kjøre fra Telemarkstunet og 7 minutter fra Raulandsfjell Alpinsenter. Dette hotellet med skimuligheter ligger 4,9 mi (7,9 km) unna Rauland skianlegg og 7,4 mi (11,9 km) unna Vierli turistsenter. Føl deg som hjemme i et av de 48 gjesterommene. Gjester kan lage måltider i et delt/felles kjøkken. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har skrivebord og vaskemaskin/tørketrommel, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Telemarkstunet - 0,1 km
Galleri Kolbrek - 3,6 km
Raulandsfjell Alpinsenter - 4,7 km
Rauland skianlegg - 7,9 km
Vierli turistsenter - 11,9 km
Oksatjønn-vatnet - 13,1 km
Falkenuten - 15,1 km
Møsvatn - 25,7 km
Hardangervidda Nasjonalparksenter - 27,6 km
Rjukanfossen - 39,4 km
Dalen turistinformasjon - 41 km
Soria Moria Sauna - 41,5 km
Dalen Marina - 41,7 km
Telemarkskanalen - 41,7 km
Norsk Industriarbeidermuseum - 43,8 km

Gjester har tilgang til blant annet aviser i lobbyen (inkludert), bagasjeoppbevaring og vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Etter en dag i skibakken kan du nyte fasiliteter som skimuligheter rett utenfor. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), peis i lobbyen og piknikområde. Som gjest på Raulandsakademiet og Vandrerhjem kan du innta et måltid i restauranten eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 09.00.
  • Kjæledyravgift: NOK 500 per overnattingsenhet, per opphold
  • Avgift for ekstraseng: 350.0 NOK per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Opptil 2 barn som er 4 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
  • Overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom og har andre kjæledyrrestriksjoner (gebyrer gjelder, og du finner disse i delen om gebyrer). Gjestene kan forhøre seg om det å ta med kjæledyr, ved å kontakte hotellet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart over Raulandsakademiet og Vandrerhjem

Adresse

Raulandsakademiet og Vandrerhjem

Akademiet 2

3864

Rauland, Vinje, Norge

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.