1 / 50

hotelF1 Orange Centre Échangeur A7 A9

Orange, Frankrike

Nær Triumfbuen i Orange



Anmeldelser

6.2 / 10av 109 vurderinger
Renslighet6.4 / 10
Komfort5.6 / 10
Fasiliteter6 / 10
Service6.8 / 10
Tilstand6 / 10

Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Parkering
TV
Kjæledyr tillatt
Terrasse
Røyking ikke tillatt

I Orange ligger hotelF1 Orange Centre Échangeur A7 A9 kun en 5 minutters kjøretur unna Triumfbuen i Orange og Det romerske teateret i Orange. Dette hotellet ligger 0,9 mi (1,5 km) unna Museum for kunst og historie i Orange og 1 mi (1,7 km) unna Colline St-Eutrope. Føl deg som hjemme i et av de 50 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har MP3-dokkingstasjon og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Gjester har tilgang til felles bad. Rommene har kontorstoler og rengjøring tilbys daglig. kjøleskap kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Museum for kunst og historie i Orange - 1,4 km
Det romerske teateret i Orange - 1,4 km
Triumfbuen i Orange - 1,5 km
Colline St-Eutrope - 2 km
Orange golfklubb - 4,9 km
Château Maucoil - 7 km
Sirkus Alexis Gruss - 7,9 km
Le Naturoptère - 8 km
Jean-Henri Fabre-museet - 8 km
Château de Beaucastel - 8,3 km
Parc Amazonia - 9,4 km
Château de Vaudieu - 10,4 km
Forteresse de Mornas - 10,9 km
Mornas slott - 10,9 km
Le Vin a la Bouche- Celine Viany - 11,1 km

De nærmeste flyplassene er:
Avignon (AVN-Caumont) - 36 km
Marseille - Provence flyplass (MRS) - 95,7 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og heis. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og salgsautomat. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 09.30 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift på 5.50 prosent

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 4.90 per person
  • Kjæledyravgift: EUR 5 per kjæledyr, per dag
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Gebyr ved tidlig innsjekking: EUR 10 (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Gebyr ved sen utsjekking: EUR 10 (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Barn som er 11 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).

Kart over hotelF1 Orange Centre Échangeur A7 A9

Adresse

hotelF1 Orange Centre Échangeur A7 A9

Rue Agis Rigord

84100

Orange, Frankrike

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.