Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 84

Asuka Hotel

Karatsu, Japan

Nær Hikiyama utstillingshall



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Parkering
Vannkoker
TV
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Badekar eller dusj
Kjæledyr ikke tillatt
Skrivebord

Velger du Asuka Hotel som overnattingssted i Karatsu, vil du bare ha 5 minutter å gå til Hikiyama utstillingshall og Karatsu-helligdommen. Dette hotellet ligger 0,3 mi (0,6 km) unna Genkai og 0,4 mi (0,7 km) unna Kyū-Takatori-tei. Føl deg som hjemme i et av de 23 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og LED-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har badekar, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Rommene har skrivebord og vannkoker, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Hikiyama utstillingshall - 0,2 km
Karatsu-helligdommen - 0,3 km
Genkai - 0,6 km
Kyū-Takatori-tei - 0,7 km
Karatsu Ware Federation Exhibition Hall - 0,7 km
Det tidligere Takatori-huset - 0,9 km
Nakazato Tarōemon - 1 km
Karatsu slott - 1,6 km
Niji-no-Matsubara - 2,8 km
Nijino Matsubara - 3 km
Hoto-helligdommen - 5 km
Kagami-helligdommen - 5,6 km
Mt. Kagamiyama Observation Deck - 10 km
Green Hill-parken - 11,7 km
Yobuko morgenmarked - 14,6 km

De nærmeste flyplassene er:
Saga (HSG-Ariake Saga) - 59,6 km
Fukuoka (FUK) - 56,1 km

Gjester har tilgang til blant annet aviser i lobbyen (inkludert), vaskeritjenester og heis. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet.
  • Pris for selvbetjent parkering: 500 JPY per opphold

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Massasjetjenester må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Ett barn som er 5 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart over Asuka Hotel

Adresse

Asuka Hotel

6-13 Nishijyonai

847-0014

Karatsu, Japan

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger