




Astor Hotel
Genova, Italia
Hotellfasiliteter
Astor Hotel ligger sentralt i Genoa, mindre enn en 15 minutters kjøretur fra Piazza de Ferrari og Genova havnesenter. Dette hotellet ligger 13,4 mi (21,5 km) unna Genova-havnens cruiseskipsterminal og 10,6 mi (17,1 km) unna Vieux Port. Føl deg som hjemme i et av de 41 gjesterommene, som har minibar og LCD-TV. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, dype avslapningsbadekar og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Passeggiata di Anita Garibaldi - 0,2 km
Parchi di Nervi - 0,3 km
Nervi-havnen - 1 km
Spiaggia Capolungo - 1,2 km
Scalo Demola - 4,7 km
Gaslini sykehus - 6 km
Spiaggia di Sori - 6,4 km
Passeggiata di Corso Italia - 7,8 km
San Martino polikliniske sykehus - 8,9 km
Piazza Colombo - 9,9 km
Genova orientalske marked - 10 km
Dogepalasset - 10,7 km
La casa di Cristoforo Colombo - 10,8 km
Fiera di Genova - 10,8 km
Piazza de Ferrari - 10,9 km
De nærmeste flyplassene er:
Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 24,7 km
Malpensa internasjonale lufthavn (MXP) - 192,7 km
Foretrukket flyplass for Astor Hotel er Malpensa internasjonale lufthavn (MXP).
Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, limousin-/privatbiltjenester og aviser i lobbyen (inkludert). Dette hotellet tilbyr møte- og konferanselokaler som konferansesenter og møterom. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Dette hotellet har dessuten concierge-tjenester, bryllupstjenester og TV i fellesområdet. Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjernerangering fra the local rating authority.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 4.00 per person, per natt, opptil 8 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 14 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 9.00 per person
- Pris for selvbetjent parkering: 10 EUR per natt
- Kjæledyravgift: EUR 7.00 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Avgift for barneseng (babyseng): 9.0 EUR per natt
- Avgift for ekstraseng: 35.0 EUR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Ett barn som er 1 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
Kart over Astor Hotel
Adresse
Astor Hotel
viale delle Palme, 16
16167
Genova, Italia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.
Reisekategorier
- All Inclusive-reiser
- Bilferie
- Bilferie Nord-Europa
- Bilferie fra Norge til Europa
- Bilferie fra Oslo og Østlandet ut i Europa
- Bilferie fra Sør-Norge ut i Europa
- Bilferier i Europa
- Billige storbyferier
- Bilreiser Skandinavia
- Bucket List
- Chelsea FC
- Eventyrreiser
- Familievennlige hoteller
- Film
- Fly fra Bergen
- Fly fra Stavanger Lufthavn
- Fly fra Tromsø Lufthavn
- Fly fra Trondheim Lufthavn
- Fly fra Ålseund Lufthavn
- Flyvninger fra München Lufthavn
- Formel 1-reiser
- Fotballreiser
- Fulham F.C.
- Følg The White Lotus – Hawaii, Sicilia & Thailand
- Golfreiser
- Hundevennlig
- Julemarked
- Kombinasjonsreiser
- Kulturell storbyferie
- Kulturreiser
- Langtidsferie
- Liverpool FC
- Manchester United
- Mat- og vinreiser
- Moro for barn
- Musikalreiser
- Natteliv
- Natur
- Nylig bestilte reiser
- Populære reiser
- Premier League
- Roadtrips
- Romantisk storbyferie
- Romantiske utflukter
- Scubadykking og snorkling
- Skiferier
- Sommerferie
- Spaopphold
- Sportsreiser
- Storbyferie
- Storbyferie med venninnene
- Tottenham Hotspurs
- Travel Hack #1
- Unike hoteller
- Unike opplevelser
- Vandring
- Vinterreiser
- Øyhopping