




HOTEL LiVEMAX Chofu-Ekimae
Chofu, Japan
Hotellfasiliteter
Velger du HOTEL LiVEMAX Chofu-Ekimae som overnattingssted i Chofu, har du bare 10 minutter å kjøre til Ajinomoto Stadium og Yomiuriland. Dette hotellet ligger 8,5 mi (13,6 km) unna Sanrio Puroland og 10,3 mi (16,6 km) unna Shinjuku Gyoen nasjonale hage. Føl deg som hjemme i et av de 43 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med kjøleskap og mikrobølgeovn. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og badekåper. Rommene har skrivebord og rengjøring tilbys daglig. strykejern/-brett kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Jindaiji-tempelet - 2,2 km
Musashinonomori-parken - 2,3 km
Ajinomoto Stadium - 2,7 km
Yomiuriland - 6,1 km
Tokyo veddeløpsbane - 7,2 km
Ghibli museum - 7,7 km
Fujiko F Fujio museum - 7,8 km
Futakotamagawa-parken - 10,5 km
Edo-Tokyo Open Air Architectural museumet - 11,1 km
Susukino - 11,6 km
Sanrio Puroland - 13,6 km
Shakujii-parken - 13,7 km
Tokyo nye nasjonalteater - 14,3 km
Yoyogi-parken - 15,4 km
Shinjuku Central Park - 15,5 km
De nærmeste flyplassene er:
Tokyo (HND-Haneda) - 45,6 km
Tokyo (NRT - Narita int.) - 93,1 km
Foretrukket flyplass for HOTEL LiVEMAX Chofu-Ekimae er Tokyo (NRT - Narita int.).
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, vaskeritjenester og heis. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og salgsautomat.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Den lokale avgiften varierer mellom JPY 100 og JPY 200 per person per natt ut fra romprisen per natt. Avgiften gjelder ikke for rom som koster mindre enn JPY 10 000 per natt. Merk at det kan være ytterligere unntak fra dette. For mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Kjæledyravgift: JPY 2000 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
- Overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom og har andre kjæledyrrestriksjoner (gebyrer gjelder, og du finner disse i delen om gebyrer). Gjestene kan forhøre seg om det å ta med kjæledyr, ved å kontakte hotellet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over HOTEL LiVEMAX Chofu-Ekimae
Adresse
HOTEL LiVEMAX Chofu-Ekimae
4-2-6 Fuda
182-0024
Chofu, Japan
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.
Reisekategorier
- All Inclusive-reiser
- Bilferie
- Bilferier i Europa
- Billige storbyferier
- Bilreiser Skandinavia
- Bucket List
- Champions League
- Europa League
- Eventyrreiser
- FC Barcelona
- Film
- Fly fra Bergen
- Fly fra Stavanger Lufthavn
- Fly fra Tromsø Lufthavn
- Fly fra Trondheim Lufthavn
- Fly fra Ålseund Lufthavn
- Flyvninger fra München Lufthavn
- Formel 1-reiser
- Fotballreiser
- Fulham F.C.
- Følg The White Lotus – Hawaii, Sicilia & Thailand
- Golfreiser
- Hundevennlig
- Julemarked
- Kombinasjonsreiser
- Kulturell storbyferie
- Kulturreiser
- Langtidsferie
- Liverpool FC
- Manchester United
- Mat- og vinreiser
- Moro for barn
- Musikalreiser
- Natteliv
- Natur
- Nylig bestilte reiser
- Populære reiser
- Premier League
- Real Madrid
- Roadtrips
- Romantisk storbyferie
- Romantiske utflukter
- Scubadykking og snorkling
- Skiferier
- Sommerferie
- Spa-opphold
- Sportsreiser
- Storbyferie
- Storbyferie med venninnene
- Tottenham Hotspurs
- Unike hoteller
- Unike opplevelser
- Vandring
- Vinterreiser
- West Ham United
- Øyhopping