




Meni Apartments Hotel
Athen, Hellas
Hotellfasiliteter
Har du Meni Apartments Hotel som ditt overnattingssted i Athen vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra Syntagma og Ermoú. Dette gjestehuset ligger 2 mi (3,2 km) unna Akropolis og 2,1 mi (3,5 km) unna Parthenon. Føl deg som hjemme på et av de 8 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Underholdningen er sikret med en 30-tommers flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommet har telefon, samt safe og separat sitteområde. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Omonoía-plassen - 0,7 km
Athen rådhus - 0,9 km
Athen sentralmarked - 1 km
Det nasjonale arkeologiske museum - 1,1 km
Monastiraki Square - 1,3 km
Pedion Areos park - 1,3 km
Ermoú - 1,3 km
Monastiráki loppemarked - 1,4 km
Hadrians bibliotek - 1,4 km
Den gamle agora i Athen - 1,5 km
Technopolis - 1,5 km
Akademiet i Athen - 1,6 km
Adrianoú - 1,6 km
Romersk agora - 1,6 km
Attalos' stoa - 1,6 km
Den foretrukne flyplassen for Meni Apartments Hotel er Athen (ATH-Eleftherios Venizelos) - 40,1 km
Gjester har tilgang til blant annet en PC-stasjon, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Du kan få deg noe å spise på kafeen på dette gjestehuset eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 08.30 til kl. 10.30 mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Athen pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 0.50 EUR per overnattingsenhet per natt fra 1. november til 31. mars
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 2.00 EUR per overnattingsenhet per natt fra 1. april til 31. oktober
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 8 per person
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Opptil 2 barn som er 2 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
Kart over Meni Apartments Hotel
Adresse
Meni Apartments Hotel
8 Psaron St
Athen, Hellas
N 37.986235 E 23.722164
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.
Reisekategorier
- All Inclusive-reiser
- Bilferie
- Bilferie Nord-Europa
- Bilferie fra Norge til Europa
- Bilferie fra Oslo og Østlandet ut i Europa
- Bilferie fra Sør-Norge ut i Europa
- Bilferier i Europa
- Billige storbyferier
- Bilreiser Skandinavia
- Bucket List
- Chelsea FC
- Eventyrreiser
- Familievennlige hoteller
- Film
- Fly fra Bergen
- Fly fra Stavanger Lufthavn
- Fly fra Tromsø Lufthavn
- Fly fra Trondheim Lufthavn
- Fly fra Ålseund Lufthavn
- Flyvninger fra München Lufthavn
- Formel 1-reiser
- Fotballreiser
- Fulham F.C.
- Følg The White Lotus – Hawaii, Sicilia & Thailand
- Golfreiser
- Hundevennlig
- Julemarked
- Kombinasjonsreiser
- Kulturell storbyferie
- Kulturreiser
- Langtidsferie
- Liverpool FC
- Manchester United
- Mat- og vinreiser
- Moro for barn
- Musikalreiser
- Natteliv
- Natur
- Nylig bestilte reiser
- Populære reiser
- Premier League
- Roadtrips
- Romantisk storbyferie
- Romantiske utflukter
- Scubadykking og snorkling
- Skiferier
- Sommerferie
- Spaopphold
- Sportsreiser
- Storbyferie
- Storbyferie med venninnene
- Tottenham Hotspurs
- Travel Hack #1
- Unike hoteller
- Unike opplevelser
- Vandring
- Vinterreiser
- West Ham United
- Øyhopping