




MaxOne Hotels at Ubud
Ubud, Indonesia
Hotellfasiliteter
Har du MaxOne Hotels at Ubud som ditt overnattingssted i Ubud vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra Ubud Monkey-skogen og Ubud marked for tradisjonell kunst. Dette hotellet ligger 12,2 mi (19,7 km) unna Sanur-stranden og 1,5 mi (2,3 km) unna Ubud kongelige palass. Føl deg som hjemme i et av de 66 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Agung Rai kunstmuseum - 0,1 km
Ubud Monkey-skogen - 1,1 km
Peliatan palass - 1,3 km
Pura Dalem Agung Padangtegal - 1,4 km
Ubud Peliatan Balerung Stage - 1,6 km
Spirituelt senter Sinar Suci - 1,8 km
Komaneka kunstgalleri - 1,9 km
Ubud kongelige palass - 2 km
Ubud marked for tradisjonell kunst - 2 km
Pura Desa - 2,1 km
Saraswati-tempelet - 2,2 km
Puri Lukisan-museet - 2,3 km
Pura Dalem Ubud - 2,5 km
Candi Tebing Jukut Paku - 2,7 km
Threads of Life indonesisk tekstilkunst senter - 2,9 km
Den foretrukne flyplassen for MaxOne Hotels at Ubud er Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) - 35,5 km
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og betjent parkering inkludert er tilgjengelig i nærheten. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og karaoke. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), bryllupstjenester og tur-/billettassistanse. Det enkelt å komme seg til stranden med overnattingsstedets buss (mot et tillegg). Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg. I henhold til lokale regelverk, må alle besøkende oppholde seg innendørs på overnattingsstedet under Stillhetens dag/Nyepi i et helt døgn (fra kl. 06.00). Stillhetens dag er en bevegelig helligdag som kommer i mars eller april. Det vil ikke være mulig å sjekke inn eller ut denne dagen. Ngurah Rai lufthavn (Bali internasjonale flyplass) er også stengt denne dagen.- Pris for frokostbuffé: ca. IDR 150000 for voksne og IDR 75000 for barn
- Avgift for flyplasstransport: IDR 450000 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 19.00.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over MaxOne Hotels at Ubud
Adresse
MaxOne Hotels at Ubud
Jl. Raya Pengosekan Ubud No. 108
80571
Ubud, Indonesia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.