




Hotel Duca D'Aosta
De italienske alpene, Italia
Hotellfasiliteter
Hotel Duca D'Aosta ligger sentralt plassert i Aosta, en 5 minutters spasertur fra Teatro Romano-ruinene og 5 minutter til fots fra Criptoportico Forense-monumentet. Dette hotellet ligger 0,5 mi (0,8 km) unna Arco di Augusto og 2,6 mi (4,3 km) unna Pila skiområde. Føl deg som hjemme i et av de 60 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og LED-TV. Sengen har memory foam-madrass, dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, regndusjhode og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Piazza Émile Chanoux - 0,1 km
Porta Praetoria - 0,2 km
Manzetti Museum - 0,2 km
Nuovababette Teater - 0,3 km
Tesoro Museum - 0,3 km
Teatro Romano-ruinene - 0,4 km
Aosta katedral - 0,4 km
Criptoportico Forense-monumentet - 0,4 km
La Maison de la Fontina - 0,5 km
Sant'Orso kirke - 0,5 km
Aosta amfiteater - 0,5 km
Arco di Augusto - 0,6 km
Aosta Archaeological Museum - 0,6 km
Rifugio Arbolle - 0,9 km
Aosta-Pila gondolbane - 0,9 km
Den foretrukne flyplassen for Hotel Duca D'Aosta er Turin internasjonal flyplass (TRN) - 116,4 km
Gjester har tilgang til blant annet aviser i lobbyen (inkludert), en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Du tilbys blant annet sykkelutleie og kan nyte utsikten fra en terrasse. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Kom og spis lunsj eller middag på Café D'Europe, en baren/loungen som spesialiserer seg på italienske retter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Ferdiglaget frokost serveres fra kl. 07.00 til kl. 10.00 på hverdagene og fra kl. 07.30 til kl. 10.30 i helgene, mot et tillegg. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjernerangering fra the local rating authority.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: EUR 100.00 per opphold
- Lokale myndigheter i Aosta pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. desember til den 30. april: EUR 2.50 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 15. juni: EUR 1.25 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 16. juni til den 30. september: EUR 2.50 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. oktober til den 30. november: EUR 1.25 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. EUR 16.0 for voksne og EUR 10 for barn
- Pris for selvbetjent parkering: 15 EUR per dag
- Kjæledyravgift: EUR 15 per kjæledyr, per dag
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Gebyr ved tidlig innsjekking: EUR 25 (med forbehold om tilgjengelighet)
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Avgift for barneseng (babyseng): 15.0 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Barn som er 3 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over Hotel Duca D'Aosta
Adresse
Hotel Duca D'Aosta
Piazza Narbonne 8
11100
De italienske alpene, Italia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.