1 / 27

Amigos del Mundo

Trinidad, Cuba

Føl deg som hjemme i denne ferieboligen, som er utstyrt med minibar.



Hotellfasiliteter

Parkering
Hage
Terrasse
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt

Føl deg som hjemme i denne ferieboligen, som er utstyrt med minibar. Wi-fi (mot betaling) gjør at du kan holde deg oppdatert. Badet har dusj og toalettartikler (inkludert). Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon og vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage.

  • Avgift for wi-fi på rommet: USD 1 per time (prisene kan variere)
  • Pris for selvbetjent parkering: 2 USD per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart over Amigos del Mundo

Adresse

Amigos del Mundo

261-269 Calle San José

Trinidad, Cuba

N 21.807523 E -79.984981

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.