




Mercure Tirana
Tirana, Albania
Hotellfasiliteter
Velger du Mercure Tirana som overnattingssted i Tirana, har du bare 10 minutter å kjøre til Forsvarsdepartementet og Skanderbeg-plassen. Dette hotellet ligger 0,5 mi (0,9 km) unna Tomb of Kaplan Pasha og 0,5 mi (0,9 km) unna Unknown Partisan monument. Skjem bort deg selv og bo på et av de 64 gjesterommene, som er individuelt dekorert, og som er utstyrt med peis og oppvarmet gulv. Rommene har en 43-tommers flatskjerm-TV med kabel-TV. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Tomb of Kaplan Pasha - 0,4 km
Unknown Partisan monument - 0,4 km
Tirana Expo Centre - 1,9 km
Martyrs' Cemetery - 2,2 km
Skenderbeg Castle - 3 km
Catholic Church of St. Marie - 3,2 km
Orthodox Church of the Holy Evangelist - 3,3 km
Nasjonalhistorisk museum - 3,4 km
Albanias nasjonalbank - 3,4 km
Justisdepartementet - 3,5 km
Kulturpalasset - 3,5 km
Skanderbeg-plassen - 3,6 km
Sheshi Skënderbej - 3,6 km
Et'Hem Bey-moskeen - 3,7 km
Finans-, handels- og energidepartementet - 3,7 km
Nærmeste store flyplass er Tirana (TIA - Nene Tereza int.) - 13,8 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et døgnåpent treningssenter og et sesongbasert utendørsbasseng. Dette hotellet i art deco-stil har i tillegg wi-fi (inkludert) og bankettsal. Som gjest på Mercure Tirana kan du innta et måltid i restauranten eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.5 per person, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Kjæledyravgift: EUR 30 per kjæledyr, per natt (maks. EUR 30 per opphold)
- Avgift for bruk av basseng: EUR 10 per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra juni til september.
Kart over Mercure Tirana
Adresse
Mercure Tirana
29 Nentori Street
1000
Tirana, Albania
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.