




Divina House B&B
Sorrento, Italia
Hotellfasiliteter
Dersom du velger Divina House B&B i Sorrento (Sorrento bysentrum) som overnattingssted, vil du bare ha 5 minutter å gå til Piazza Tasso og Corso Italia. Dette bed & breakfast-hotellet ved stranden ligger 0,3 mi (0,4 km) unna Sorrento marina og 0,3 mi (0,5 km) unna Napoligulfen. Føl deg som hjemme i et av de 3 gjesterommene, som også har kjøleskap og minibar. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommene har safe og rengjøring tilbys daglig. barnesenger/babysenger (mot et tillegg) kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Chiesa di San Francesco - 0,1 km
Villa Comunale Park - 0,1 km
San Francesco-klosteret - 0,1 km
Sorrento heis - 0,1 km
Basilica di Saint'Antonio - 0,2 km
Piazza Sant'Antonino - 0,2 km
Sorrento katedral - 0,3 km
Sedile Dominova - 0,3 km
Piazza Tasso - 0,3 km
Sorrento Foundation - 0,3 km
Museo Bottega della Tarsia Lignea - 0,4 km
Corso Italia - 0,4 km
Sorrento marina - 0,4 km
Sorrento fergeterminal - 0,5 km
Villa Fiorentino - 0,5 km
De nærmeste flyplassene er:
Napoli internasjonale flyplass (NAP) - 55,4 km
Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) - 73,3 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Sorrento pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 0.00 EUR per person per natt i opptil 7 netter fra 1. november til 31. mars. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 4.00 EUR per person per natt i opptil 7 netter fra 1. april til 31. oktober. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for barneseng (babyseng): 10 EUR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Barn som er 3 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over Divina House B&B
Adresse
Divina House B&B
Piazza Francesco Saverio Gargiulo, 15
80067
Sorrento, Italia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.