Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 42

Bespoke Hotel Sapporo

Sapporo, Japan

Nær Tanukikoji shoppinggate



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Vannkoker
TV
Sikkerhetsboks
Telefon
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Mikrobølgeovn
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Skrivebord

I Sapporo (Sapporo bysentrum) ligger Bespoke Hotel Sapporo med Tanukikoji shoppinggate i umiddelbar nærhet og 2 minutter å kjøre til Odori-parken. Dette hotellet ligger 4,4 mi (7,1 km) unna Sapporo-domen og 0,8 mi (1,3 km) unna Nakajima-parken. Overnatt i et av de 125 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Tanukikoji shoppinggate - 0,1 km
Soseigawa-parken - 0,1 km
Nijo-markedet - 0,2 km
Sapporo TV-tårn - 0,4 km
Susukino-gaten - 0,5 km
Sapporo klokketårn - 0,6 km
Hokkaido Shiki teater - 0,6 km
Ramen Yokocho - 0,6 km
Toyokawa Inari Sapporo Betsuin - 0,7 km
JR Sapporo sykehus - 0,9 km
Sankichi-helligdommen - 1 km
Sapporo fabrikk - 1,2 km
Den gamle regjeringskontorbygningen på Hokkaido - 1,2 km
Nakajima-parken - 1,3 km
Odori-parken - 1,3 km

De nærmeste flyplassene er:
Sapporo (OKD-Okadama) - 11,3 km
New Chitose flyplass (CTS) - 47,2 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. JPY 1800 for voksne og JPY 900 for barn

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Barn som er 5 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Begrenset parkeringshøyde.

Kart over Bespoke Hotel Sapporo

Adresse

Bespoke Hotel Sapporo

1-7-9 Minami 2-jo Nishi, Chuo-ku

060-0062

Sapporo, Japan

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger