




B&B La Dolce Vita
Roma, Italia
Hotellfasiliteter
I hjertet av Roma ligger B&B La Dolce Vita. Herfra er det mindre enn fem minutter å kjøre til Via Veneto og Spansketrappen. Dette bed & breakfast-hotellet ligger 1 mi (1,6 km) unna Piazza di Spagna og 1,5 mi (2,5 km) unna Trevi-fontenen. Føl deg som hjemme i et av de 6 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har kjøleskap og mikrobølgeovn. Sengen har dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med digital-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Badene har badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Via Veneto - 0,5 km
Via XX Settembre - 0,6 km
Galleria Borghese - 0,7 km
Via Nomentana - 0,7 km
Piazza Barberini - 0,9 km
Via del Tritone - 0,9 km
Bioparco di Roma - 1 km
Via Nazionale - 1,1 km
Palazzo Barberini - 1,1 km
Piazza della Repubblica - 1,1 km
Quirinale - 1,1 km
Spansketrappen - 1,3 km
Piazza di Spagna - 1,3 km
Teatro dell'Opera di Roma - 1,3 km
Via Condotti - 1,3 km
De nærmeste flyplassene er:
Ciampino flyplass (CIA) - 27,8 km
Roma (FCO - Fiumicino-Leonardo da Vinci int.) - 50,5 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 6.00 per person, per natt, opptil 10 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 10 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport per voksen: 45 EUR (én vei)
- Gebyr ved sen utsjekking: EUR 50 (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Barn som er 3 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- I samsvar med nasjonale/lokale lover kan tilgangen til air conditioning være begrenset til visse tidspunkter i enkelte perioder i løpet av året.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
Kart over B&B La Dolce Vita
Adresse
B&B La Dolce Vita
Via Sicilia 141
187
Roma, Italia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.