




Hotel St George - Czech Leading Hotels
Praha, Tsjekkia
Hotellfasiliteter
Har du Hotel St George - Czech Leading Hotels som ditt overnattingssted i Praha vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra Wenzelsplassen og Dansehuset. Dette hotellet ligger 2,2 mi (3,5 km) unna Det gamle torget og 2,5 mi (4,1 km) unna Den astronomiske klokken i Praha. Føl deg som hjemme i et av de 57 gjesterommene, som har minibar og LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har badekar eller dusj og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Kirken for Jomfru Marias himmelfart og St. Karl den store - 0,5 km
Namésti Míru (Fredstorget) - 0,7 km
Det tsjekkiske nasjonalmuseet - 0,8 km
Wenzelsplassen - 0,9 km
Karlsplassen - 1 km
Praha statsopera - 1 km
Riegrovy Sady - 1,2 km
Tsjekkias tekniske universitetet - 1,2 km
Det nye rådhuset - 1,2 km
Lucerna-palasset - 1,3 km
Nasjonalminnesmerket for heltene av Heydrich-terroren - 1,3 km
Dansehuset - 1,4 km
Na Prikope - 1,6 km
Mucha-museet - 1,6 km
Manes galleri - 1,7 km
Den foretrukne flyplassen for Hotel St George - Czech Leading Hotels er Vaclav Havel flyplass (PRG) - 33,7 km
Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), et døgnåpent forretningssenter og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt og transport til busstasjonen mot et tillegg. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og TV i fellesområdet. Det enkelt å komme seg til butikkene i nærheten med overnattingsstedets buss (mot et tillegg). På dette hotellet kan du benytte deg av romservice (døgnet rundt). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 11.00 mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: CZK 1000 per overnattingsenhet per opphold
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: CZK 50.00 per person, per natt, opptil 60 netter
- Administrasjonsavgift: CZK 50 per person per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. CZK 300 per person
- Avgift for flyplasstransport: CZK 850 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
- Pris for selvbetjent parkering utendørs: 350 CZK per dag
- Kjæledyravgift: CZK 500 per kjæledyr, per dag
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over Hotel St George - Czech Leading Hotels
Adresse
Hotel St George - Czech Leading Hotels
Tyrsova 2
12000
Praha, Tsjekkia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.