Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 31

OREA Place Charles Bridge

Praha, Tsjekkia

Nær Karlsbroen



Hotellfasiliteter

Internett
TV
Kjæledyr tillatt
Sikkerhetsboks
Kabel- eller satellitt-TV
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Dusj

OREA Place Charles Bridge ligger sentralt i Praha. Hvis du bor her, vil du ha 5 minutter å gå til Karlsbroen og 13 minutter å gå til Det gamle torget. Dette hotellet med hele 4 stjerner ligger 0,6 mi (1 km) unna Praha borg og 1 mi (1,6 km) unna Den astronomiske klokken i Praha. Overnatt i et av de 14 gjesterommene, som har LCD-TV. Inkludert internettilgang via kabel og wi-fi gjør at du kan surfe på nettet, og rommets parabol-TV byr på underholdning. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, badekåper og tøfler. Rengjøring tilbys én gang per opphold, og barneseng/babyseng (inkludert) kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Den kongelige vei - 0,1 km
Malostranska vez-tårnet - 0,1 km
Kampa - 0,2 km
Franz Kafka Museum - 0,2 km
John Lennon-muren - 0,4 km
Karlsbroen - 0,4 km
Malá Strana torg - 0,4 km
Det tsjekkiske musikkmuseet - 0,5 km
Petrin-berget - 0,5 km
Nerudova gate - 0,5 km
Church of Our Lady Victorious and the Infant Jesus of Prague - 0,5 km
Kampa Museum - 0,5 km
Karlsbroen museum - 0,6 km
Brotårnet i gamlebyen - 0,6 km
Letna-parken - 0,7 km

Nærmeste store flyplass er Vaclav Havel flyplass (PRG) - 14,8 km

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), hurtigutsjekking og safe i resepsjonen. Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som ble bygget i 1704.

Du vil måtte betale følgende på overnattingsstedet:

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: CZK 50.00 per person, per natt, opptil 60 netter

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: CZK 400 per kjæledyr, per natt
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn som er 6 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
  • Dette overnattingsstedet opplyser om at tiltak er iverksatt hva gjelder ekstra renhold og gjestenes sikkerhet.
  • Det brukes desinfeksjonsmiddel til rengjøringen av overnattingsstedet; overflater som berøres ofte, desinfiseres etter hvert opphold.
  • De ansatte bruker personlig verneutstyr; gjestene får håndsprit.

Kart over OREA Place Charles Bridge

Adresse

OREA Place Charles Bridge

Míšenská 66/12

11800

Praha, Tsjekkia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger