1 / 22

Hotel Cecilia

Paris, Frankrike

Nær Triumfbuen



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Vannkoker
Kaffetrakter
TV
Sikkerhetsboks
Telefon
Kabel- eller satellitt-TV
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj

Hotel Cecilia ligger sentralt i Paris. Hvis du bor her, vil du ha 3 minutter å gå til Champs-Élysées og 6 minutter å gå til Triumfbuen. Dette hotellet ligger 0,6 mi (1 km) unna Boulogne-skogen og 0,7 mi (1,1 km) unna Avenue Montaigne. Føl deg som hjemme i et av de 49 aircondition-avkjølte gjesterommene. Med wi-fi inkludert på rommet holder du deg oppkoblet, og med kabel-TV-programmer tilgjengelig har du underholdning. Rommet har telefon og safe. Rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Champs-Élysées - 0,3 km
Rue du Faubourg Saint-Honore - 0,5 km
Triumfbuen - 0,5 km
Lido - 0,7 km
Boulogne-skogen - 1 km
Avenue Montaigne - 1,1 km
Palais des Congres de Paris - 1,2 km
Musée Jacquemart-André - 1,3 km
Parc Monceau - 1,4 km
Place du Trocadero - 1,8 km
Grand Palais - 2 km
Place de la Concorde - 2,4 km
Rue Cler - 2,4 km
Champ de Mars - 2,4 km
Rue de Rivoli - 2,5 km

De nærmeste flyplassene er:
Roissy - Charles de Gaulle flyplass (CDG) - 33,6 km
Orly flyplass (ORY) - 23,3 km

Foretrukket flyplass for Hotel Cecilia er Roissy - Charles de Gaulle flyplass (CDG).

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys flyplasstransport mot et tilleggsgebyr. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. På dette hotellet kan du benytte deg av romservice. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjerneklassifisering av Frankrikes Turistutviklingsbyrå, ATOUT France.

Du vil måtte betale følgende på overnattingsstedet:

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.88 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Dette overnattingsstedet opplyser om at tiltak er iverksatt hva gjelder ekstra renhold og gjestenes sikkerhet.
  • Det brukes desinfeksjonsmiddel til rengjøringen av overnattingsstedet; overflater som berøres ofte, desinfiseres etter hvert opphold; sengetøy og håndklær vaskes på minst 60 °C.
  • Det er innført tiltak for å sikre fysisk avstand; de ansatte bruker personlig verneutstyr; gjestene får håndsprit.

Kart over Hotel Cecilia

Adresse

Hotel Cecilia

11, Avenue MacMahon

75017

Paris, Frankrike

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.