




Hotel Senke
Myoko, Japan
Hotellfasiliteter
Beliggende i Myoko, er Hotel Senke kun en 15 minutters kjøretur unna Myoko Kogen og Madarao Kogen skianlegg. Dette ryokanet ligger 18,3 mi (29,4 km) unna Togakushi alter og 0,1 mi (0,2 km) unna Akakura Onsen skiområde. Føl deg som hjemme i et av de 18 aircondition-avkjølte gjesterommene. Badene inkluderer toalettartikler (inkludert) og tøfler. Rommene har vannkoker og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Myoko Kogen - 0,1 km
Akakura Onsen skiområde - 0,2 km
Akakan skiområde - 0,2 km
Seki Onsen skianlegg - 1,6 km
Myoko-Togakushi Renzan National Park - 1,9 km
Imori Pond - 3,4 km
Ikenotaira Onsen skianlegg - 4 km
Myoko Ski Park - 4,2 km
Tsubame Onsen - 5,2 km
Naena fossefall - 9,3 km
Myoko fornøyelsespark - 9,8 km
Nojiri-innsjøen - 9,9 km
Lake Nojiri Naumann elefantmuseum - 10,1 km
Kurohime Kogen Snow Park - 10,3 km
Kurohime eventyrmuseum - 11,9 km
Nærmeste store flyplass er Niigata (KIJ) - 174,1 km
Gjester har tilgang til blant annet vaskeritjenester og safe i resepsjonen. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Skjem bort deg selv med massasjer, og du tilbys dessuten varme kilder. Ta deg noe å spise på et av dette ryokanets mange spisesteder, som omfatter 2 restauranter og en kafé. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Lokale retter tilbys daglig fra kl. 07.30 til kl. 08.00 mot et tillegg.- Pris for frokost med lokale retter: ca. JPY 2500 per person
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
- Vær oppmerksom på at enkelte overnattingssteder ikke tillater at gjester med tatoveringer bruker det offentlige badet.
Kart over Hotel Senke
Adresse
Hotel Senke
469-10 Akakura
949-2111
Myoko, Japan
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.