1 / 39

American Hotel

Lignano Sabbiadoro, Italia

Nær Parco Junior



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Basseng
Bar
Internett
Parkering
TV
Kjæledyr tillatt
Sikkerhetsboks
Telefon
Kabel- eller satellitt-TV
Solstoler
Havutsikt
Hårføner
Minibar
Hage
Balkong
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking tillatt
Dusj
Skrivebord
Elektrisk bil lader
Familievennlig

Dersom du velger American Hotel som overnattingssted i Lignano Sabbiadoro, vil du bo midt i smørøyet, kun en 10 minutters spasertur fra Parco Junior og Lignano Sabbiadoro-stranden. Dette hotellet ved stranden ligger 9,6 mi (15,5 km) unna Bibione-stranden og 1,3 mi (2,1 km) unna Tennismo Lignano. Føl deg som hjemme i et av de 75 gjesterommene, som har minibar og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Parco Junior - 0,6 km
Lignano Sabbiadoro-stranden - 0,7 km
Lignano Sabbiadoro karusell - 1,4 km
Tennismo Lignano - 1,4 km
Saint John Bosco prestegjeld - 1,5 km
Lignano Sabbiadoro turistinformasjon - 1,8 km
Pineta for Dogs - 2 km
Doggy Beach - 2,3 km
Punta Faro Marina - 2,4 km
Fri strand - 2,6 km
I Gommosi - 2,9 km
Aquasplash - 3 km
Centro Mességué Terme di Lignano - 3,1 km
Stadio Guido Teghil - 3,2 km
Marked - 3,8 km

De nærmeste flyplassene er:
Trieste (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 64,3 km
Marco Polo flyplass (VCE) - 98 km

Gjester har tilgang til blant annet en PC-stasjon, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Ta en tur ned til den private stranden og nyt en dag i solen, eller nyt stedets andre fasiliteter, som inkluderer et sesongbasert utendørsbasseng. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og TV i fellesområdet. Du kan få deg noe å spise på kafeen på dette hotellet eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.30 til kl. 11.00 mot et tillegg. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjernerangering fra the local rating authority. De følgende fasilitetene eller tjenestene vil være utilgjengelig fra 28. september 2025 til 30. april 2026 (datoene kan endres):
  • En av barene/loungene
  • Ett av spisestedene
  • Frokost
  • Daglig rengjøring
  • Rekreasjonsfasiliteter
  • Svømmebasseng
Overnattingsstedet er stengt mellom 28. september og 30. april.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Lignano Sabbiadoro pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. oktober til den 30. april: EUR 0.00 per person, per natt i opptil 10 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 30. september: EUR 1.20 per person, per natt i opptil 10 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 15 per person
  • Pris for selvbetjent parkering utendørs: 10 EUR per natt
  • Kjæledyravgift: EUR 12 per kjæledyr, per natt
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 28. april til 29. oktober.
  • Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart over American Hotel

Adresse

American Hotel

Lungomare Trieste, 152

33054

Lignano Sabbiadoro, Italia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.