1 / 47

Hotel Exe León

León, Spania

Nær León Arena



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Konferanserom
Parkering
Kaffetrakter
TV
Sikkerhetsboks
Telefon
Hårføner
Minibar
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Skrivebord
Elektrisk bil lader

Dersom du velger Hotel Exe León som overnattingssted i León, vil du bo midt i smørøyet, kun en 10 minutters spasertur fra León Arena og Iglesia del Mercado. Dette hotellet ligger 0,6 mi (0,9 km) unna Barrio Húmedo og 0,6 mi (0,9 km) unna Plaza de San Martin. Føl deg som hjemme i et av de 63 gjesterommene, som er individuelt innredet og utstyrt med minibar og Flatskjerm-TV. Kablet og trådløst internett er tilgjengelig. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

León Arena - 0,8 km
Iglesia del Mercado - 0,8 km
Barrio Húmedo - 0,8 km
Plaza de San Martin - 1 km
Det gamle rådhuset i León - 1 km
Plaza Mayor - 1 km
Casa de Los Botines - 1,1 km
Palacio de los Guzmanes - 1,1 km
Palacio del Conde Luna - 1,1 km
Capilla del Cristo de la Victoria - 1,1 km
Det egyptiske lyceummuseet - 1,2 km
Castrillo de Polvazares - 1,2 km
León museum - 1,3 km
Kloster - 1,3 km
Rådhuset - 1,3 km

De nærmeste flyplassene er:
León (LEN) - 8,6 km
Málaga (AGP) - 872,9 km

Foretrukket flyplass for Hotel Exe León er Málaga (AGP).

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Planlegger du en event i León? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 28 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), tur-/billettassistanse og bankettsal. Du kan få deg noe å spise på kafeen på dette hotellet. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé serveres fra kl. 07.00 til kl. 10.30 på hverdagene og fra kl. 07.30 til kl. 11.00 i helgene, mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 12 for voksne og EUR 12 for barn
  • Pris for selvbetjent parkering: 12 EUR per natt
  • Avgift for ekstraseng: 45.0 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • I samsvar med nasjonale/lokale lover kan tilgangen til air conditioning være begrenset til visse tider i perioden fra 31. mai til 30. september.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart over Hotel Exe León

Adresse

Hotel Exe León

Calle Velazquez, 18

240005

León, Spania

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.