




Washington R&B Hotel Kyoto Station Hachijoguchi
Kyoto, Japan
Hotellfasiliteter
R&B Hotel Kyoto-eki Hachijyo-guchi ligger i hjertet av Kyoto og med et opphold her vil du være 10 minutters gange unna Kawaramachi-gaten og Kyoto-tårnet. Dette hotellet ligger 2,1 mi (3,4 km) unna Fushimi Inari-helligdommen og 2,3 mi (3,8 km) unna Kiyomizu tempel. Føl deg som hjemme i et av de 224 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med kablet internett (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, hårføner og tøfler. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Kyoto Station Building - 0,4 km
Kawaramachi-gaten - 0,4 km
Kyoto-tårnet - 0,7 km
To-ji-tempelet - 1,1 km
Higashi Honganji-tempelet - 1,2 km
Umekoji-parken - 1,2 km
Kyoto akvarium - 1,5 km
Sanjusangen-do-tempelet - 1,5 km
Nishihonganji-tempelet - 1,7 km
Nintendos hovedkontor - 1,7 km
Tofuku-ji-tempelet - 1,7 km
Kyoto nasjonalmuseum - 1,7 km
Kyoto jernbanemuseum - 1,9 km
Chishaku-in-tempelet - 2 km
Shijo-gaten - 2,4 km
De nærmeste flyplassene er:
Osaka (ITM-Itami) - 47,8 km
Osaka (KIX-Kansai internasjonale flyplass) - 95 km
Foretrukket flyplass for R&B Hotel Kyoto-eki Hachijyo-guchi er Osaka (KIX-Kansai internasjonale flyplass).
Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), en døgnåpen resepsjon og vaskeritjenester. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), TV i fellesområdet og salgsautomat. Som gjest på R&B Hotel Kyoto-eki Hachijyo-guchi kan du få deg en matbit i snackbaren/delikatesseforretningen. Kontinental frokost tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 09.30 mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 200–1000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for kontinental frokost: ca. JPY 700 per person
- Parkering mot betaling i nærheten: JPY 900 per natt
- Gebyr ved sen utsjekking: JPY 1000 (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Gjester under 18 år har ikke adgang til dette overnattingsstedet. Det er bare for voksne.
- Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over Washington R&B Hotel Kyoto Station Hachijoguchi
Adresse
Washington R&B Hotel Kyoto Station Hachijoguchi
41-1 Kamidonoda-cho
601-8002
Kyoto, Japan
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.