




Regalia Residence The Sky Pool Suite
Kuala Lumpur, Malaysia
Hotellfasiliteter
Med sin beliggenhet i Kuala Lumpur (Chow Kit) er denne leiligheten mindre enn en 5 minutters kjøretur fra Sunway Putra kjøpesenter og Petronas tvillingtårn. Denne leiligheten ligger 1,6 mi (2,6 km) unna Merdeka plass og 2 mi (3,2 km) unna Petaling gatemarked. Føl deg som hjemme i denne leiligheten, som er utstyrt med airconditioning og et kjøkken med kjøleskap og mikrobølgeovn. Underholdningen er sikret med en 32-tommers LED-TV med digital-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Sunway Putra kjøpesenter - 0,5 km
World Trade Centre Kuala Lumpur - 0,8 km
Chow Kit Night Market - 1,1 km
Masjid Jamek Kampung Bahru Mosque - 2 km
Kuala Lumpur sykehus - 2,2 km
SOGO - 2,2 km
Merdeka plass - 2,6 km
Nasjonalgalleriet - 2,7 km
Taman Tasik Titiwangsa (park) - 2,7 km
Bukit Nanas skogsreservat - 2,8 km
Masjid India - 2,8 km
Perdana botaniske hage - 2,9 km
Det sentrale markedet - 3,1 km
Jamek-moskeen - 3,1 km
Kasturi Walk - 3,2 km
De nærmeste flyplassene er:
Subang (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 25,6 km
Kuala Lumpur internasjonale flyplass (KUL) - 63 km
Foretrukket flyplass for denne leiligheten er Kuala Lumpur internasjonale flyplass (KUL).
Gjester har tilgang til blant annet et flerspråklig personale, vaskeritjenester og bibliotek. Ta deg et bad i et av stedets 2 utendørsbassenger eller nyt andre rekreasjonsfasiliteter som et treningssenter. Som gjest på denne leiligheten kan du få deg en matbit i dagligvarebutikken/storkiosken.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: MYR 200 per overnattingsenhet per opphold
- Rengjøringsgebyr: 30 MYR per overnattingsenhet, per opphold
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Gebyr ved tidlig innsjekking: MYR 15 (med forbehold om tilgjengelighet)
- Gebyr ved sen utsjekking: MYR 30 (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 22.00.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
Kart over Regalia Residence The Sky Pool Suite
Adresse
Regalia Residence The Sky Pool Suite
2 Jln Sultan Ismail
50480
Kuala Lumpur, Malaysia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.
Reisekategorier