1 / 49

Grand Park Hotel Panex Kimitsu

Kimitsu, Japan

Nær Koyasu-helligdommen



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Parkering
Vannkoker
TV
Gym
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Badekar eller dusj
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj

Beliggende i Kimitsu, er Grand Park Hotel Panex Kimitsu kun en 15 minutters kjøretur unna Tokyobukta og Mitsui Outlet Park Kisarazu. Dette hotellet ligger 16 mi (25,7 km) unna Tokyo tysk landsby og 1,9 mi (3 km) unna Kimitsu Fishery Museum. Føl deg som hjemme i et av de 142 gjesterommene, som har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, dype avslapningsbadekar og toalettartikler (inkludert). Rommene har vannkoker og massasje på rommet, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Koyasu-helligdommen - 2,5 km
Hitomi Shrine - 2,8 km
Kimitsu Fishery Museum - 3,1 km
Aeon kjøpesenter - 4,6 km
Kisarazu havn - 7,1 km
Tepco New Energy Park - 7,3 km
Shojou-ji-tempelet - 7,4 km
Futtsu Umetate Memorial Museum - 7,6 km
Yatsurugihachiman-helligdommen - 7,7 km
Choraku-ji-tempelet - 7,7 km
Kisarazu Coast Clamming Field - 7,8 km
Tokyobukta - 7,8 km
Nakanoshima Bridge - 7,8 km
Naritasan-parken - 8,4 km
Kimizawa Tower - 8,6 km

Nærmeste store flyplass er Tokyo (HND-Haneda) - 39,7 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Du tilbys blant annet et treningssenter og wi-fi (inkludert) og salgsautomat. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 06.30 til kl. 09.30.
  • Pris for selvbetjent parkering: 500 JPY per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Barn som er 2 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.

Kart over Grand Park Hotel Panex Kimitsu

Adresse

Grand Park Hotel Panex Kimitsu

2-3-3 Higashi Sakada

299-1144

Kimitsu, Japan

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.