




Vertikalt delt hus - Mitandersfors
Gunnarskog, Sverige
Hotellfasiliteter
Velkommen til den lille landsbyen Mitandersfors nær grensen til Norge. Her finner du ro, vakre padleruter og en berømt tursti: Finnskogsleden er en 240 km lang tursti som går rett gjennom landsbyen. I tillegg fører stien gjennom et variert terreng med mange skoger, myrer og vassdrag i Sverige og i Norge.
I nærheten av feriehuset, som er en tomannsbolig, er det innsjøer, hvorav en har et utstyrt badeområde. En kafé og en restaurant, som er åpen om sommeren, ligger i nærheten av feriehuset.
I Charlottenberg, ca. 35 km, er det et stort kjøpesenter. En båt tilhører feriehuset, og en elektrisk motor kan leies fra huseieren.
Fakta |
|
Fasiliteter |
|
Romfordeling Feriehus |
|
Fasiliteter |
|
Oppvarming / Energi |
|
Utendørs |
|
Avstand / Nærområde |
|
Øvrig informasjon |
|
Tillegg
Motor kan leies 1,000.00 SEK per uke betales på stedet
Kart over Vertikalt delt hus - Mitandersfors
Adresse
Vertikalt delt hus - Mitandersfors
Bröta 1
670 35
Gunnarskog, Sverige
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.