Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 29

Bastion Hotel Amsterdam Amstel

Duivendrecht, Nederland

Nær Johan Cruyff Arena



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Parkering
Kaffetrakter
TV
Gym
Sikkerhetsboks
Telefon
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Skrivebord
Forretningsvennlig
Bærekraftig
Familievennlig

Når du har Bastion Hotel Amsterdam Amstel i Duivendrecht som overnattingssted, bor du i forretningsområdet, kun 5 minutter å kjøre fra Ziggo Dome og RAI utstillings- og konferansesenter. Dette hotellet med miljøsertifisering ligger 3,9 mi (6,3 km) unna Rijksmuseum og 4 mi (6,4 km) unna Van Gogh-museet. Føl deg som hjemme i et av de 192 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene inkluderer toalettartikler (inkludert) og badekåper. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Amstel næringspark - 0,1 km
Ziggo Dome - 2,9 km
Johan Cruyff Arena - 3 km
AFAS Live - 3,4 km
RAI utstillings- og konferansesenter - 3,5 km
Amstelpark - 3,7 km
Oosterpark - 3,9 km
Royal Theater Carre - 4 km
Keizersgracht - 4,2 km
Hermitage Amsterdam - 4,3 km
Artis zoo - 4,4 km
Jødisk-historisk museum - 4,5 km
Hortus Botanicus - 4,5 km
Heineken Experience - 4,5 km
Albert Cuyp-markedet - 4,5 km

Den foretrukne flyplassen for Bastion Hotel Amsterdam Amstel er Schiphol flyplass (AMS) - 16,7 km

Gjester har tilgang til blant annet en PC-stasjon, hurtigutsjekking og aviser i lobbyen (inkludert). Gjestene tilbys begrenset parkering på stedet. Du tilbys blant annet et treningssenter og wi-fi (inkludert) og TV i fellesområdet. Dette hotellet har dessuten vestibyle og salgsautomat. Som gjest på Bastion Hotel Amsterdam Amstel kan du spise et bedre måltid på restaurant. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Kontinental frokost tilbys daglig fra kl. 06.00 til kl. 10.00 mot et tillegg. Dette overnattingsstedet har ikke fått noen offisiell rangering av turistnemnda i Nederland. For å gjøre vurderingen lettere for kundene våre har vi oppgitt en rangering basert på rangeringssystemet vårt.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 9.50 per person, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for kontinental frokost: ca. EUR 18.25 per person

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn som er 3 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart over Bastion Hotel Amsterdam Amstel

Adresse

Bastion Hotel Amsterdam Amstel

Verlengde Van Marwijk Kooystraat 30

1096 BX

Duivendrecht, Nederland

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger