1 / 82

Adina Apartment Hotel Melbourne Pentridge

Coburg, Victoria, Australia

I Melbourne (Coburg)



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Vaskemaskin
Parkering
Vannkoker
Kaffetrakter
TV
Sikkerhetsboks
Telefon
Hårføner
Minibar
Jern
Jern og strykebrett
Hage
Balkong
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Tørketrommel

Velger du Adina Apartment Hotel Melbourne Pentridge i Melbourne (Coburg) som overnattingssted, vil du bare ha 15 minutter å kjøre til Queen Victoria Market og Melbourne Central. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 6,1 mi (9,8 km) unna Collins Street og 6,7 mi (10,8 km) unna Rod Laver Arena. Føl deg som hjemme i et av de 106 gjesterommene, som har minibar. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (mot betaling) på rommet. Badene inkluderer designertoalettartikler og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og strykejern/-brett. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Royal Park - 4,9 km
Melbourne dyrehage - 7,3 km
Lygon Street - 7,5 km
La Trobe universitet - 7,6 km
Universitetet i Melbourne - 7,6 km
DFO Essendon kjøpesenter - 7,7 km
Brunswick Street - 7,8 km
Moonee Valley veddeløpsbane - 8 km
Carlton Gardens - 8,2 km
Austin Hospital - 8,7 km
Mercy Hospital for Women - 8,7 km
Warringal private sykehus - 8,8 km
Melbourne museum - 8,8 km
Gamle Melbourne fengsel - 8,9 km
RMIT University - 8,9 km

De nærmeste flyplassene er:
Melbourne, VIC (MEB-Essendon) - 9,5 km
Melbourne flyplass (MEL) - 16,5 km

Foretrukket flyplass for Adina Apartment Hotel Melbourne Pentridge er Melbourne flyplass (MEL).

Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, bagasjeoppbevaring og vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Du tilbys blant annet et innendørsbasseng og kan nyte utsikten fra en hage. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Som gjest på Adina Apartment Hotel Melbourne Pentridge kan du spise et bedre måltid på North&COMMON. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen.
  • Avgift for wi-fi på rommet: AUD 9.95 per dag (maksimalt 4 enhet(er), prisene kan variere)
  • Pris for selvbetjent parkering under tak: 19.00 AUD per natt
  • Ved bruk av kredittkort må du betale et gebyr på 1.5 prosent

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Inkludert wi-fi i fellesområdene er til bruk på maks. 4 enheter.

Kart over Adina Apartment Hotel Melbourne Pentridge

Adresse

Adina Apartment Hotel Melbourne Pentridge

1 PENTRIDGE BOULEVARD

3058

Coburg, Victoria, Australia

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.