




Villa CinCin
Canggu, Indonesia
Hotellfasiliteter
Med sin beliggenhet i Canggu (Babakan) er Villa CinCin mindre enn en 15 minutters kjøretur unna Batu Bolong-stranden og Seminyak plass. Denne villaen ligger 3,7 mi (6 km) unna Echo Beach og 3,8 mi (6,2 km) unna Seseh-stranden. Føl deg som hjemme på et av de 4 aircondition-avkjølte gjesterommene, som inneholder privat basseng og Flatskjerm-TV. Rommene har egen balkong eller terrasse. Ethvert tekjøkken er utstyrt med kjøleskap og komfyrtopp. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Pererenan-stranden - 5,6 km
Echo Beach - 6 km
Seseh-stranden - 6,2 km
Batu Bolong-stranden - 6,6 km
Canggu Beach - 6,7 km
Nelayan Beach - 6,7 km
Gatot Subroto - 6,9 km
Splash vannpark Bali - 7,3 km
Canggu Square - 7,3 km
Atlas Beach Fest - 7,4 km
Finns Recreation Club - 7,6 km
Berawa-stranden - 8,3 km
Seminyak-stranden - 8,3 km
Sunset Point kjøpesenter - 10,3 km
Tanah Lot Beach - 10,5 km
Nærmeste store flyplass er Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) - 21,1 km
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, bagasjeoppbevaring og vaskeritjenester. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Ta deg et bad i et av stedets 4 utendørsbassenger eller nyt andre rekreasjonsfasiliteter som et treningssenter. Ferdiglaget frokost tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 11.00 mot et tillegg. Overnattingsstedet vil være stengt fra 10. juli 2024 til 9. juli 2026 grunnet oppussing og vil gjenåpnes når oppussingen er ferdig (datoen for fullføringen kan bli endret). I henhold til lokale regelverk, må alle besøkende oppholde seg innendørs på overnattingsstedet under Stillhetens dag/Nyepi i et helt døgn (fra kl. 06.00). Stillhetens dag er en bevegelig helligdag som kommer i mars eller april. Det vil ikke være mulig å sjekke inn eller ut denne dagen. Ngurah Rai lufthavn (Bali internasjonale flyplass) er også stengt denne dagen.- Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. IDR 100000.00 per person
- Avgift for flyplasstransport: IDR 250000 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
- Avgift for barneseng (babyseng): 100000.0 IDR per natt
- Avgift for ekstraseng: 350000.0 IDR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Massasjetjenester må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte denne villaen før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
Kart over Villa CinCin
Adresse
Villa CinCin
Jalan Veteran No. 88 A Banjar Gunung
80351
Canggu, Indonesia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.