




Janna e Sole Resort
Budoni, Italia
Hotellfasiliteter
Velger du Janna e Sole Resort som overnattingssted i Budoni, er du mindre enn en 5 minutters kjøretur unna Porto Ottiolu og Anfiteatro Comunale Andrea Parodi. Dette hotellet med alt inkludert ligger 5 mi (8 km) unna San Teodoro-stranden og 10,9 mi (17,5 km) unna Cala Inchi strand. Føl deg som hjemme i et av de 276 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar. Rommene har egen balkong eller terrasse. Underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har dusj og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Porto Ottiolu - 2,4 km
Cala dei Francesi - 3,2 km
Anfiteatro Comunale Andrea Parodi - 3,6 km
Salamaghe-stranden - 4,1 km
Capannizza-stranden - 5,8 km
La Isuledda-stranden - 7,3 km
Pineta Sant'Anna utsiktspunkt - 7,4 km
Porto Ainu-strendene - 7,6 km
San Teodoro-stranden - 8 km
La Punta-fossen - 8,6 km
San Teodoro lagune - 9,2 km
Riviera dei Pini - 9,4 km
San Teodoro havn - 9,5 km
Strender ved Baia Sant'Anna - 9,9 km
Cascata Rio Pitrisconi - 13,9 km
Nærmeste store flyplass er Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 34,3 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, bagasjeoppbevaring og safe i resepsjonen. Gjestene tilbys flyplasstransport mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig på stedet. Slapp av på den private stranden, eller nyt andre fasiliteter som et utendørsbasseng og et treningssenter. Med den kostnadsfrie bussen er det enkelt å komme seg til stranden. Dette hotellet har alt inkludert. Prisene inkluderer mat og drikke på overnattingsstedets spisesteder. Tillegg kan bli pålagt for visse restauranter, for spesielle middager og retter, for enkelte typer drikke og for andre fasiliteter.Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen på dette hotellet. Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00.
Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjernerangering fra the local rating authority.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Klubbkort: EUR 7 per person, per natt
- Barneklubbkort: EUR 3.5 per natt (fra 4 til 12 år)
- Lokale myndigheter i Budoni pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 29. februar: EUR 0.00 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mars til den 30. juni: EUR 2.00 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. juli til den 31. august: EUR 3.50 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. september til den 31. oktober: EUR 2.00 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for barneseng (babyseng): 7.0 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra april til oktober.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Kart over Janna e Sole Resort
Adresse
Janna e Sole Resort
Loc. Agrustos
08020
Budoni, Italia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.
Reisekategorier