Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 20

Hotel Chiba Inzaimakinohara Ekimae

Inzai, Japan

Nær Big Hop Garden kjøpesenter



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Parkering
Vannkoker
TV
Jern
Jern og strykebrett
Mikrobølgeovn
Badekar eller dusj
Røyking tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Skrivebord

I Inzai finner du Hotel Chiba Inzaimakinohara Ekimae. Dersom du bor her, vil du være kun 15 minutter til fots unna Big Hop Garden kjøpesenter og Makinohara-parken. Dette hotellet ligger 4,4 mi (7,1 km) unna Hojuin Kannon-tempelet og 4,5 mi (7,2 km) unna Hakuchonosato. Føl deg som hjemme i et av de 161 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med betalingsfilmer. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og tøfler. Rommene har skrivebord og aviser (inkludert), og rengjøring tilbys med jevne mellomrom. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Big Hop Garden kjøpesenter - 0,4 km
Makinohara-parken - 1,2 km
Kobayashi Farm - 3,7 km
Chiba Kenritsu Hokusohananooka-parken - 4,2 km
Matsumushi Temple - 5,4 km
Hojuin Kannon-tempelet - 7,1 km
Hakuchonosato - 7,2 km
Inbanuma-parken - 7,9 km
Usuishiro slott - 9,1 km
Road Station Yachiyo Furusato Station - 9,2 km
Jinbei-parken - 9,4 km
Sakura Furusato-plassen - 11,6 km
Yachiyo museum for folkehistorie - 11,6 km
Makata-helligdommen - 12,1 km
Keisei rosehage - 12,3 km

De nærmeste flyplassene er:
Tokyo (NRT - Narita int.) - 22,8 km
Tokyo (HND-Haneda) - 67,4 km
Ibaraki (IBR) - 66,8 km

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og salgsautomat. På Hotel Chiba Inzaimakinohara Ekimae kan du spise et bedre måltid i restauranten. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 09.30 mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. JPY 1100 per person
  • Pris for selvbetjent parkering: 500.00 JPY per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn (per registrerte voksne) som er 6 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart over Hotel Chiba Inzaimakinohara Ekimae

Adresse

Hotel Chiba Inzaimakinohara Ekimae

1-1-3 Hara

270-1335

Inzai, Japan

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger